Archiwum Cabines - prezentacje 65

powrót do archiwum

Prezentacje Cabines

NOWOŚĆ W POLSCE! - Mobilne kombajny z indywidualnym doborem funkcji...

„Kosmetologia Mobilna” rozwija się w Polsce w zawrotnym tempie. Łatwość w pozyskaniu dotacji, nienormowany czas pracy, niskie koszty utrzymania – to istotne czynniki mające wpływ.
Temat z okładki | Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego

Barbados Energy zabieg ujędrniająco-odżywczy z ACEROLĄ

Skóra pozbawiona właściwej pielęgnacji, na skutek zachodzących w niej procesów starzenia staje się cienka, słabo odżywiona, zmniejsza się jej jędrność i sprężystość. Aby jak najdłużej.
Opis zabiegu | Dr Irena Eris Labolatorium Kosmetyczne

CRYOLIPOLYSIS Nemezis dla tłuszczu!

Nieinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej przez działanie niskiej temperatury.
Opis urządzenia | Intersun

Nawilżanie z efektem 3D!

W skórze człowieka występuje w ilości 300–900 mg/kg masy ciała. Jest glikozoaminoglikanem produkowanym przez fibroblasty, keratynocyty oraz komórki śródbłonka.
Opis zabiegu | Clarena Polska

DermaLift - Zabieg stymulującoprzeciwzmarszczkowy na twarz, szyję i dekolt

Linia SkinPerfekt to seria nowoczesnych urządzeń o najwyższych standardach technologicznych, skierowanych do gabinetów, które chcą wprowadzić nową ofertę zabiegów wykraczających poza zakres kosmetyki tradycyjnej, ale.
Opis zabiegu | Norel Laboratorium Kosmetyczne Dr Wilsz

Hyaluron Zabieg nawilżająco-wzmacniający

Każdy rodzaj skóry potrzebuje optymalnego nawilżenia, by olśniewać zdrowym i pięknym wyglądem. Zabieg HYALURON oparty jest na innowacyjnej, niskocząsteczkowej formie kwasu hialuronowego w połączeniu z.
Opis zabiegu | Kosmetyk.net

Moc Aloesu

Dobroczynne właściwości Aloe Vera są wykorzystywane od stuleci. Jest w nim ponad 75 substancji odżywczych, 200 składników aktywnych, 20 minerałów, mikro i makroelementów - sole.
Opis kosmetyku | Rejuvi Cosmetics

Prasujemy cellulit

ŻELAZKO® ANTYCELLULITOWE to rewolucyjne urządzenie do redukcji cellulitu i modelowania sylwetki, które wykorzystuje synergię trzech aktywnych energii oddziałujących bezpośrednio na tkanki.
Opis urządzenia | Abacosun

Przygotuj swoją skórę na jesień z marką medbeauty

Przygotowując się na chłodne jesienne dni, warto pomyśleć o odpowiednim nawilżeniu skóry twarzy i ciała.
Opis zabiegu | Image Centrum Dystrybucji

Bielenda Professional Body Shaping Program Ciało w idealnym kształcie

Pierwszy w ofercie marki Bielenda Professional zabieg na ciało o potrójnym działaniu. W innowacyjny sposób łączy terapię anti-aging z modelowaniem konturu ciała oraz niwelowaniem cellulitu.
Opis zabiegu | Bielenda Kosmetyki Naturalne

Szkolenia z medycyny estetycznej

Beauty Medica, firma wpisana jako instytucja szkoleniowa, oferuje profesjonalne szkolenia z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Beauty Medica stawia przede wszystkim na:
Szkolenia | Beauty Medica

Przywróć skórze blask z BCL SPA White Radiance

Powroty z wakacji. Klientki przychodzą do Ciebie na zabiegi złuszczające i rozjaśniające. Czy zdarza Ci się słyszeć od nich pytania o sposoby na redukcję przebarwień.
Opis zabiegu | HELMARK

Infuzja tlenowa

Piękna, nawilżona i odmłodzona skóra już po jednym zabiegu? Teraz jest to możliwe dzięki innowacyjnemu zastosowaniu tlenu w kosmetyce. INFUZJA TLENOWA to nowoczesny zabieg wykorzystujący.
Opis urządzenia | Cosnet

Dr Dermic - mezoterapia mikroigłowa

Firma Dermica Switzerland oferuje przełomowy, automatyczny aparat do mezoterapii mikroigłowej, który pozwala na zmianę parametrów nakłuć w trakcie zabiegu. Dr Dermic to najskuteczniejszy na rynku,.
Opis urządzenia | Abacosun

Golden Touch - alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej

Współczesna medycyna estetyczna oferuje wiele możliwości korekcji zewnętrznych oznak starzenia się oraz poprawy wyglądu. A co w przypadku, kiedy nie chcemy lub nie możemy skorzystać.
Opis zabiegu | Invex Remedies