Archiwum Cabines - prezentacje 73

powrót do archiwum

Prezentacje Cabines

LestheZone - karboksyterapia Carbo Royal

Karboksyterapia CARBO ROYAL jest nową, prostą i sprawdzoną techniką, która walczy z określonymi defektami skóry oraz tkanki tłuszczowej poprzez poprawę lokalnego metabolizmu tkanek. Zabiegi są.
Temat z okładki | INSTYTUT LESTHEZONE

MaxMedik Termcell - stop naczynkom!

Niekontrolowane zaczerwienienia twarzy, rozszerzone naczynia krwionośne na policzkach oraz w okolicach nosa nie dodają urody. Dolegliwości te należą do chorób cywilizacyjnych i pojawiają się u.
Opis urządzenia | MaxMedik

Hair N-Renewal RE – rewolucyjny sposób na zdrowe włosy

Łysienie jest bardzo częstym problemem, który dotyczy zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Włosy nie mają odpowiedzialnych funkcji u człowieka, ale w dobie dbałości o wygląd.
Opis produktu | N-SYMBIOSIS POLSKA

Clarena - 100% Certus Collagen Beauty Drink

Współczesna kosmetologia stawia na holistyczne podejście do klienta. Oznacza to, że kosmetolog koncentruje się nie tylko na zewnętrznej pielęgnacji skóry, ale także na dostarczaniu dobroczynnych.
Opis produktu | Clarena Polska

EnerJet™ - nowy wymiar zabiegów medycyny estetycznej

Połączenie energii kinetycznej i substancji naprawczej. EnerJet™ to przełomowa, opatentowana metoda redukcji zmarszczek, bezoperacyjnego liftingu, remodelowania blizn i skóry. Zabiegi gwarantują bezpieczeństwo, są przeznaczone dla.
Opis urządzenia | Abacosun

Medbeauty - zadbaj o swoją skórę zimą!

Wiatr, mróz, centralne ogrzewanie... – to czynniki, które powodują osłabienie kondycji skóry. Ma to negatywny wpływ nie tylko na wygląd, a również samopoczucie. Maski owocowo-warzywne.
Opis kosmetyku | Image Centrum Dystrybucji

Współpracuj z Dr. Belter!

Nowoczesny salon kosmetyczny potrzebuje solidnego wsparcia marketingowego i doświadczonego partnera, z pomocą którego będzie nieustannie się rozwijać. Firma Dr.Belter Cosmetic to ekspert w dziedzinie profesjonalnej.
Oferta współpracy | Dr Belter - Maciej Trochimowicz

Rejuvi - Moc aloesu

Dobroczynne właściwości Aloe Vera są wykorzystywane od stuleci. Aloes, ceniony za swoje właściwości kojące, odpowiada za naprawę kolagenu i elastyny. Laboratorium Rejuvi korzysta z potęgi.
Opis kosmetyku | Rejuvi Cosmetics

Viviean EGF - aktywacja procesów naprawczych w skórze

Nowa linia Viviean wykorzystuje skuteczne „narzędzie” do zwalczania oznak starzenia się skóry: EGF – czynnik wzrostu naskórka. EGF stosowany zewnętrznie w przypadku starzejącej się skóry.
Opis kosmetyku | Abacosun

MedLiner - oferta dla linergistek

Jeśli jesteś linergistką poszukującą najlepszych urządzeń na rynku, jesteś szkoleniowcem, interesuje Cię nawiązanie długiej i owocnej współpracy oraz pozyskanie dodatkowych klientów – to nasza propozycja.
Oferta współpracy | Beauty Planet

AA PRESTIGE Institute Algae Power - nawilżający zabieg detoksykujący

Zanieczyszczenia, zła dieta, stres czy promieniowanie słoneczne niekorzystnie wpływają na stan skóry. Eksperci AA PRESTIGE Institute opracowali zabieg nawilżająco-detoksykujący, który chroni skórę przed działaniem wolnych.
Opis zabiegu | Euro Fragrance

Infuzja tlenowa - zabieg gwiazd Hollywood

Jak wiadomo, niemal każdy celebryta ma w zanadrzu kilka sztuczek, które pozwalają na piękny i perfekcyjny wygląd podczas występów na czerwonym dywanie. Abstrahując od drobnych.
Opis urządzenia | Cosnet

Laser diodowy ZEMA 850

Laser diodowy ZEMA, koreańskiego producenta Ilaserlab, to obecnie najmocniejsza jednostka do depilacji na polskim rynku. Zaawansowane rozwiązania zaadaptowane przez producenta zapewniają także skuteczność na włosach.
Opis urządzenia | Cosmed24

Aycom - Criss Carbo i Criss Carbo-Oxy

Cellular Oxygen Bio’Infusion to rewolucyjna metoda tlenowej pielęgnacji skóry. Tlen, jak wiadomo, jest pierwiastkiem umożliwiającym życie na Ziemi. Jest konieczny do przeprowadzenia większości przemian zachodzących.
Opis urządzenia | M‘ONDUNIQ POLSKA

Oxy Dermie - komórkowa bioinfuzja tlenowa

Karboksyterapia, czyli infuzja medycznego dwutlenku węgla CO2, to zabieg ostatnimi czasy bardzo popularny i ceniony. Zaletą karboksyterapii jest naturalność, czyli wykorzystanie naturalnych procesów zachodzących w.
Opis urządzenia | Aycom