Archiwum Cabines - prezentacje 67

powrót do archiwum

Prezentacje Cabines

LESTHEZONE Laser diodowy Versus™

Instytut Lesthezone ma zaszczyt zaprezentować Państwu laser diodowy Versus™ w nowej odsłonie. Versus™ II to wyjątkowe połączenie bezpieczeństwa, skuteczności oraz bezbolesności.
Temat z okładki | INSTYTUT LESTHEZONE

Pasta cukrowa - Roxy Pro

Do tej pory dbałość o gładkie i wypielęgnowane ciało kojarzyła się zapewne Twoim klientkom z bólem, a Ty przed każdą depilacją powtarzałaś im: „Kto chce.
Opis produktu | ROYX PRO

CLARENA Kosmiczny zabieg z meteorytem Nowość na rynku kosmetycznym

O jesiennych zabiegach oraz nowościach kosmetycznych rozmawiamy z ekspertem Clareny
Opis zabiegu | Clarena Polska

HYALURON PLUS Zabieg aktywnie nawilżający

Rewolucyjny, głęboko nawilżający zabieg oparty na synergicznie działającym kompleksie substancji czynnych – kwasie hialuronowym, składnikach NMF-u, sacharydach i ceramidach.
Opis zabiegu | Norel Laboratorium Kosmetyczne Dr Wilsz

FOCONYES Rzęsy nowoczesnej kobiety

Nowoczesna kobieta to zadbana kobieta! Niestety przy tak szybkim tempie życia i tylu obowiązkach nie zawsze starcza czasu na pielęgnację i dopieszczanie swojej urody. Są.
Opis produktu | EFECT

MANTIS® Biologiczne działanie pola magnetycznego

Zastosowanie pola magnetycznego w kosmetologii jest niewątpliwie innowacją. Prawdziwą rewolucją okazało się opracowanie przez grupę naukowców pod kierunkiem prof. Franco Missolego (autor 149 patentów) parametrów.
Opis urządzenia | Polmax

Cesare Quaranta Maska LED

Innowacyjny zabieg fotobiomodulacji wykorzystywany do pobudzania wzrostu komórek i regeneracji skóry. Nieinwazyjny lifting skóry z efektem widocznym już po pierwszym zabiegu.
Opis zabiegu | Intersun

NOŻYCZKI LIFTINGUJĄCE® Lifting, spłycanie zmarszczek

NOŻYCZKI LIFTINGUJĄCE® to absolutna rewolucja, która w zupełnie nieinwazyjny i bezpieczny sposób pozwoli pozbyć się zmarszczek oraz napiąć i ujędrnić skórę. To pierwszy na rynku.
Opis urządzenia | Abacosun

DR.BELTER Pro-Event Ekspresowy zabieg w porze lunchu

Coraz popularniejsze w Polsce są tzw. zabiegi lunchowe. Są przyjemne, nieinwazyjne, a co najważniejsze – nie zajmują wiele czasu; wystarczy nawet półgodzinna przerwa obiadowa.
Opis zabiegu | Dr Belter - Maciej Trochimowicz

Rewolucyjna seria urządzeń MediLine ICE SHR

Linia urządzeń MediLine oraz MediLine ICE-SHR jest przeznaczona dla tych wszystkich, którym zależy na jeszcze większym zadowoleniu klientów i podniesieniu jakości usług. Urządzenia MediLine przyspieszają.
Opis urządzenia | BTP Beauty Technologies

KRIOLIPOLIZA LS-PRO® Wygraj z komórkami tłuszczowymi

KRIOLIPOLIZA LS-PRO® to zaawansowane i innowacyjne urządzenie, które bazuje na odkryciach amerykańskich lekarzy specjalistów oraz unikalnej metodzie VacuElectro.
Opis urządzenia | Abacosun

Czerwony cud - Astaksantyna Najsilniejszy antyoksydant znany nauce

Asta Serum to nowy sensacyjny produkt z Labolatorium Rejuvi. Astaksacyjna to "Królowa" karotenoidów oraz najsilniejszy, naturalny antyoksydant na świecie znany nauce. Badania dowiodły, że jest.
Opis kosmetyku | Rejuvi Cosmetics

INVEX REMEDIES SILOR+B Krzem – pierwiastek zdrowia i urody

Kosmetologia i medycyna estetyczna oferują wiele możliwości korekcji oznak starzenia i poprawy wyglądu – m.in. zabiegi mezoterapii, eksfoliację kwasami czy zabiegi laserowe. Przemysł kosmetyczny dostarcza.
Opis kosmetyku | Invex Remedies

PAYOT SOLUTION LIFT ABSOLU Rytuał Ultra Liftingujący

upływem lat skóra staje się odbiciem nastrojów, osobistych przeżyć i doświadczeń. Pojawiają się coraz wyraźniejsze zmarszczki i bruzdy, kondycja skóry ulega osłabieniu, a twarz traci.
Opis zabiegu | Euro Fragrance

EXCELLENT PROFESSIONAL

Urządzenie wysokiej klasy i jakości tylko dla gabinetów medycyny estetycznej i gabinetów kosmetycznych, stawiających na najwyższą skuteczność i prestiż. Jego największą zaletą jest wielofunkcyjność, wysoka.
Opis urządzenia | Wellyss Laser

Beauty Düsseldorf 2015

Największe światowe wydarzenie w branży kosmetycznej – Międzynarodowe Targi Przemysłu Kosmetycznego, Pielęgnacji Stóp, Wellness i SPA BEAUTY DÜSSELDORF – w 2015 roku wkracza w 4..
Targi |