Archiwum Cabines - prezentacje 71

powrót do archiwum

Prezentacje Cabines

Medbeauty - innowacyjna linia ampułek z Medi-Pro Titanium Derma Roller

Mezoterapia mikroigłowa Meso Rollerem to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin w branży kosmetycznej. Istotą zabiegu jest tworzenie w skórze mikronakłuć, których funkcją jest.
Temat z okładki | Image Centrum Dystrybucji

Image Group - infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa jest nieinwazyjną metodą wtłaczania substancji aktywnych do głębokich warstw skóry, bez nakłuwania jej. Skuteczność zabiegu porównywalna z mezoterapią, a zabieg przyjemny i komfortowy.
Opis urządzenia | Image Centrum Dystrybucji

Clarena TCA 30% i 40% - najsilniejszy kwas dostępny dla kosmetyczek i kosmetologów!

Peeling chemiczny to zabieg polegający na aplikacji na skórę odpowiednio dobranej do rodzaju cery mieszaniny substancji chemicznych w odpowiednim stężeniu i wartości pH. Rezultatem jest.
Opis produktu | Clarena Polska

Abacosun Therapy Cool – patent na szczupłą sylwetkę

Jeśli Twoi klienci podejmowali już wielokrotne próby odchudzania, a efekty były krótkotrwałe lub mizerne, to doskonałym rozwiązaniem jest opatentowana, hiszpańska metoda Therapy Cool. Nie tylko.
Opis urządzenia | Abacosun

Abacosun IQ lift® – zaawansowany system regeneracji i liftingu 6 w 1

IQ LIFT® to rewolucyjny, skomputeryzowany aparat, który zapewnia efektywną regenerację skóry oraz skuteczny lifting bez użycia skalpela. Innowacyjne połączenie metod pozwala wykonać odmładzającą terapię skojarzeniową.
Opis urządzenia | Abacosun

Bioline Jatò Age Beauty Secret

Nowość Bioline Jatò. Unikalne połączenie trzech składników aktywnych. Nowoczesny system uwalniania energii jonowej. Unikatowa technologia mozaikowa.
Opis zabiegu | Euro Fragrance

Nowe lasery diodowe 808 nm w ofercie PCZK

Lider nowych technologii w kosmetologii i medycynie estetycznej, Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego, prezentuje 3 nowe modele laserów diodowych: iCDT, Vanquish oraz Elite2+
Opis urządzenia | Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego

Biotec - XLase Plus

Dobór fali światła o odpowiedniej długości, czasu trwania impulsu i gęstości energii umożliwia dotarcie do specyficznego chromoforu w obrębie skóry bez zniszczenia otaczających go struktur..
Opis urządzenia | Nano-Technology - Technologie Estetyczne

Dr. Belter Cosmetic - wyjątkowa firma, wyjątkowe produkty

Ponad 35 lat doświadczenia w kosmetyce profesjonalnej, własne laboratorium i nieustanne poszukiwanie nowych składników aktywnych. Dr. Belter to marka niemieckiej firmy Belcos Cosmetics, mieszczącej się.
Opis kosmetyku | Dr Belter - Maciej Trochimowicz

Carbologic - nowy wymiar doskonałości

Kosmetologia i medycyna estetyczna nieustannie poszukują przełomu wśród zabiegów upiększających. Jednak nie zawsze zabiegi te są mało inwazyjne i bezpieczne, a przy tym skuteczne i.
Opis urządzenia | Beauty Planet

Payot Techni Liss - rytuał wygładzająco-przeciwzmarszczkowy

Zmęczenie, stres, brak snu i życie w biegu odbijają się negatywnie nie tylko na naszej psychice. W połączeniu z fizjologicznymi czynnikami starzenia się skóry powodują,.
Opis zabiegu | Euro Fragrance

Ziaja Pro - eksfoliacja kwasami: migdałowym i azelainowym

Najnowszy program złuszczający ZIAJA PRO został oparty na działaniu kompleksu kwasów: migdałowego i azelainowego, które mają łączne stężenie 40% przy pH 1,0–2,0. Efektem jest m.in..
Opis zabiegu | Ziaja Ltd. Zakład Produkcji Leków

Yvene Cosmetics Lifting Spray - QLTOWY KOSMETYK 2015

Lifting Spray marki Yvene Cosmetics zdobył statuetkę w konkursie Qltowy Kosmetyk 2015 w kategorii kosmetyki profesjonalne. Jury było pod wrażeniem efektywności tego wyjątkowego preparatu.
Opis kosmetyku | Yvene Cosmetics

Targi BEAUTY FORUM & SPA 2015

26–27 września 2015 r. odbędzie się 6. edycja wyjątkowej imprezy dla profesjonalistów. W Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie będziemy gościć tysiące pasjonatów kosmetyki, wellness.
Targi |

ESTHETIC SHOW - weekend wiedzy i praktyki

W weekend 23–24 maja 2015 w Warszawie odbyła się druga edycja Międzynarodowych Targów Kosmetyki, Beauty i Spa ESTHETIC SHOW. Wydarzenie to zgromadziło profesjonalistów branży usług.
Targi |