Archiwum Cabines - prezentacje 76

powrót do archiwum

Prezentacje Cabines

Plasma ARC - na ratunek skórze

Proces starzenia się skóry rozpoczyna się mniej więcej w wieku 25 lat. Większość czynników, które powodują powstawanie zmarszczek, ma podłoże genetyczne. Jednak istotne jest także.
Temat z okładki | MaxMedik

Skóra muśnięta bursztynem - bursztynowy zabieg brązujący

Bursztyn to kopalna żywica drzew iglastych, która obecnie cieszy się ogromną popularnością w przemyśle jubilerskim, gdzie wykorzystywana jest do produkcji biżuterii i ozdób. W starożytności.
Opis zabiegu | Clarena Polska

Hit sezonu! LipoRadioLogie™VINCI II

Instytut Lesthezone ma zaszczyt zaprezentować Państwu najnowszy system zabiegowy LipoRadioLogie™VINCI II.
Opis urządzenia | INSTYTUT LESTHEZONE

Therapy Cool - wiosenne przebudzenie

Wiosna to czas przebudzenia nie tylko w świecie przyrody, ale też… urody. Zmęczony po zimie organizm domaga się dawki pozytywnej energii. Polecamy rewolucyjną drogę do.
Opis urządzenia | Abacosun

Oxybrazja Ferri Oxyderm Jet

Peeling wodno-tlenowy FERRI OXYDERM JET jest innowacyjnym zabiegiem wykonywanym przez dwufazowy strumień składający się z mikrokropelek soli fizjologicznej oraz tlenu. Oksybrazja, ze względu na brak.
Opis urządzenia | Venus Beauty

Bio OXY Infusion i Bio OXY Trichology

Cellular Oxygen Bio’Infusion M’onduniq to rewolucyjna metoda tlenowej pielęgnacji skóry, która znalazła zastosowanie w serii zabiegów na twarz. Teraz firma M’onduniq rozszerza swoją ofertę o.
Opis urządzenia | M‘ONDUNIQ POLSKA

Wiosenny detoks i regeneracja z nowościami Dr.Belter

Zmęczeni chłodnymi miesiącami i wszechobecną szarością z entuzjazmem witamy słońce. Wiosną i latem lubimy zadbać o siebie – chcemy wyglądać świeżo i promiennie, potrzebujemy odnowy.
Opis kosmetyku | Dr Belter - Maciej Trochimowicz

Biotec Italia - IntraJect

Aparatura IntraJect firmy Biotec Italia powstała z myślą o synergii kilku technologii w celu osiągnięcia spektakularnych rezultatów zabiegowych. Skuteczność i bezpieczeństwo tego aparatu są poparte.
Opis urządzenia | Biotec Lasers Polska

Payot Hydratation Essentielle - nawilżanie nowej generacji

Rytuał marki PAYOT to nowe podejście do nawilżania skóry. Zapobieganie utracie wody? Tak. Jednak od teraz tylko w parze z działaniem przeciwstarzeniowym i wielowymiarową ochroną..
Opis zabiegu | Euro Fragrance

Melanostatic - jeden z najskuteczniejszych zabiegów rozjaśniających w Polsce

Kwas migdałowy to kwas „całoroczny”. Możemy go stosować również w warunkach dużego nasłonecznienia (wiosną i latem). Często jest stosowany w pielęgnacji domowej, ale przede wszystkim.
Opis zabiegu | Charmine Rose

Innowacja roku - Karboksyterapia Dual MC2

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż urządzenie do karboksyterapii DUAL MC2, którego generalnym dystrybutorem jest Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego, zostało wyróżnione prestiżową nagrodą „Innowacja Roku”.
Opis urządzenia | Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego

Skuteczna pielęgnacja skóry wrażliwej

Wrażliwość skóry może być problemem niezależnie od wieku. Skóra wrażliwa często reaguje pieczeniem, swędzeniem, łuszczeniem i nadmiernym przesuszeniem w wyniku działania czynników zewnętrznych takich jak.
Opis zabiegu | Bielenda Kosmetyki Naturalne

Crio-Therapy - rewolucyjna kriolipoliza na ciało i twarz

Znamy już doskonale metodę walki z komórkami tłuszczowymi wykorzystującą zimno – czyli kriolipolizę. Badania kliniczne potwierdzają niszczenie komórek tłuszczowych narażonych na kontakt z niską temperaturą.
Opis urządzenia | Abacosun

Weekend pełen piękna

5–6 marca 2016 w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie odbyły się 19. Targi BEAUTY FORUM 2015. Przez dwa dni profesjonaliści branży beauty mogli w.
Targi | Health and Beauty Media

Hydro Intensive - zabieg nawilżająco-łagodzący do twarzy

Cera odpowiednio nawodniona to gwarancja lepszego napięcia skóry, ładnego kolorytu, młodszego i zdrowego wyglądu.
Opis zabiegu | Dr Irena Eris Labolatorium Kosmetyczne