Współpraca

Zapraszamy autorów do współpracy z naszym wydawnictwem. Informujemy, że cały czas poszukujemy ciekawie napisanych tekstów na tematy związane z profilem naszego czasopisma. Nasze grono redakcyjna nie jest zamknięte. Stale powiększająca się liczba autorów współpracujących z naszym wydawnictwem owocuje różnorodnością tekstów oraz styli, W przypadku nowych autorów publikacja na łamach naszego czasopisma lub na bardzo często odwiedzanej stronie internetowej cabines.pl może być wspaniałym krokiem w ich karierze naukowej lub dziennikarskiej.

Informujemy, że większość artykułów publikowanych w papierowej i zarazem ograniczonej objętościowo wersji czasopisma Cabines to zazwyczaj teksty odpłatne, za które autorzy otrzymują honorarium dziennikarskie. Pisane są one w większości na zamówienie i dotyczą tematu danego numeru. Internetowe łamy naszego czasopisma nie są jednak obwarowane takimi wymogami. Próbki publikacji na każdy ciekawy temat związany z profilem Cabines można nadsyłać (w wersji elektronicznej) na adres: redakcja@cabines.pl.

Dla wszystkich tych, którzy chcieli by zamieścić na naszych łamach tekst nie zamówiony umożliwiamy (po jego akceptacji) testowe umieszczenie wersji elektronicznej w dziale Extra Cabines. Dział ten przeznaczony jest dla ciekawych i wartościowych tekstów których z powodów ograniczonej objętości nie mogliśmy umieścić w wersji papierowej naszego czasopisma. Dział ten spełnia po części również rolę pewnego rodzaju poczekalni. Dla wielu tekstów może stanowić rolę poligonu doświadczalnego i przepustki do wersji papierowej. Jeśli ze statystyk strony wynika, że któraś z publikacji zamieszczonych w tym dziale jest wyjątkowo chętnie czytana lub pobierana (zbiera dobre recenzje) to redakcja może przy zdecydować się na publikację w wersji papierowej. Po takiej publikacji autor / autorka otrzymuje statut osoby na stałe współpracującej z naszym periodykiem i otrzymuje tym samym informacje o tematyce kolejnych numerów oraz ewentualnych zamówieniach tekstów tematycznych.

Jeśli jesteś autorem /autorką publikacji związanych z branżą kosmetyczną i chciałabyś / chciałbyś nawiązać współpracę z naszym wydawnictwem możesz to zrobić na cztery sposoby:

 • zadzwonić do naszej redakcji codziennie w godzinach od 7:00 do 16:00:
  • 77 423 14 25
  • 77 423 14 26
  • 77 423 14 29
 • wyślij zapytanie / ofertę lub napisane przez siebie teksty na adres: redakcja@cabines.pl.
 • użyć specjalnego formularza umieszczonego w dziale kontakt
 • wyślij do nas list na adres:
  Wydawnictwo PRESS & MEDIA
  ul. Powstańców Śl. 32a/1
  45-087 Opole