Zaskocz swoją klientkę profesjonalną muzykoterapią

powrót

Aktualności

Zaskocz swoją klientkę profesjonalną muzykoterapią opartą na dobroczynnym działaniu częstotliwości solfeżowych. Wyjątkowo piękna, nowoczesna muzyka relaksacyjna wzbogacona w innowacyjny sposób o terapeutyczne działania rezonujących z naszym ciałem częstotliwości solfeżowych.
Zaskocz swoją klientkę profesjonalną muzykoterapią

Częstotliwości te znane są ludzkości od tysięcy lat, popularność zdobyły jednak dopiero gdy znalazły zastosowanie w chorałach gregoriańskich. Dźwięki te znane są również osobom czynnie uprawiającym jogę oraz interesujących się hinduizmem. Występują one bowiem w hinduskich mantrach. Trudności w ich wykorzystywaniu w muzykoterapii stanowił przyjęty na świecie uniwersalny strój oraz sama budowa instrumentów muzycznych, które w przeciwieństwie do możliwości ludzkiego głosu trudno było zestroić z tak oddalonymi od europejskiej skali muzycznej dźwiękami. 

Możliwości technologiczne i wieloletnie doświadczenia muzykoterapeutów, kompozytorów, inżynierów dźwięku oraz pasjonatów muzykoterapii pracujących w studio b24 w Opolu doprowadziły do stworzenia czteropłytowej kolekcji muzyki solfeżowej zawierającej 9, 15 minutowych utworów które poświecone są kolejno dźwiękom o częstotliwościach: 174, 285, 396, 417, 528, 639, 741, 852, 963. Kolekcję zamyka utwór 50 minutowy oparty na uniwersalnej częstotliwość głęboko relaksującej 1122 Hz.

Dystrybucja muzyki sofleżowej zwolnionej z opłat ZAiKS: www.vtm.com.pl oraz www.solitudes.pl 

Dlaczego warto zamówić standardową prenumeratę Cabines!
  • otrzymasz 6 kolejnych numerów czasopisma z rabatem 20%
  • każdy numer otrzymasz w dniu jego ukazania się na rynku
  • uczestniczysz w losowaniu atrakcyjnych nagród
  • otrzymujesz 50% rabatu na ogłoszenie drobne
zamów!