Aktualne prezentacje 85

Doskonałe urządzenia wykorzystujące technologię HIFU - LipoZone™ & UltraZone™

Technologia HIFU – kontrolowane nagrzewanie głębszych warstw skóry za pomocą energii ultradźwięków. Stosowana jest w celu wyeliminowania niedoskonałości takich jak zwiotczenie skóry, zmarszczki czy.
Temat z okładki | INSTYTUT LESTHEZONE

Pajęczy jedwab w hybrydowym zabiegu przeciwstarzeniowym

Firmy branży beauty prześcigają się w opracowywaniu coraz to nowszych, bardziej efektywnych procedur zabiegowych, wykorzystując przy tym najwyższej jakości składniki aktywne. Czerpią inspiracje z roślin.
Opis zabiegu | Clarena Polska

Hydro Clean - odmładzający peeling

Hydro Clean to urządzenie generujące wodę wodorową wykorzystywaną do hydrodermabrazji, peelingu strumieniem wody, nawilżania oraz zabiegów antyoksydacyjnych.
Opis urządzenia | Abacosun

Zaprojektuj własny kombajn kosmetyczny

Kreator kombajnu kosmetycznego to nowa propozycja firmy Venus Beauty dla wszystkich, którym zależy na personalizacji swojego urządzenia wielofunkcyjnego. Duża liczba opcji do wyboru umożliwia klientowi.
Opis urządzenia | Venus Beauty

Therapy Cool - wyszczuplanie i poprawa metabolizmu

Therapy Cool to specjalistyczne urządzenie do kriolipolizy i terapii kontrastami. Opatentowana metoda na dwa sposoby pomaga zredukować cellulit, tkankę tłuszczową, polepszyć metabolizm oraz poprawić stan.
Opis urządzenia | Abacosun

Filler&Contour - modelujący zabieg wypełniający zmarszczki dla gabinetów kosmetycznych

Zabieg bazuje na unikalnej technologii wielopoziomowego wypełniania zmarszczek (lipofillingu) z jednoczesnym efektem remodelingu twarzy. Połączenie nowatorskich formuł preparatów Dr Irena Eris PROSYSTEM PROFESSIONAL z możliwością.
Opis zabiegu | Dr Irena Eris Labolatorium Kosmetyczne

Zapach tworzy wnętrze

Zapach to jeden z najważniejszych elementów wpływających na atmosferę w pomieszczeniu. Obok wystroju wnętrza i dźwięków je wypełniających to właśnie zapach decyduje o tym, jak.
Opis produktu | Bassau

Nowoczesne oświetlenie nie musi być drogie

Kompletny kaseton ledowy o standardowych wymiarach 60×60 o doskonałej jakości i 3-letniej gwarancji producenta w cenie poniżej 200 zł. Czy to jest możliwe? Tak! Firma.
Opis produktu | Helicon