Odwiedziliśmy Targi BEAUTY DÜSSELDORF 2017

powrót

Aktualności

Największy salon kosmetyczny na świecie znalazł się ponownie w Centrum Wystawienniczym w Düsseldorfie. W dniach od 31 marca do 2 kwietnia 2017 roku, ponad 55 000 osób z entuzjazmem przyjęło wszechstronną ofertę od BEAUTY DÜSSELDORF, które potwierdziły najwyższą pozycję sektora kosmetycznego Nr 1.
Odwiedziliśmy Targi BEAUTY DÜSSELDORF 2017

Profesjonaliści z branży kosmetycznej, stóp, paznokci, odnowy biologicznej i uzdrowiskowej byli nie tylko pod wrażeniem innowacji i trendów prezentowanych przez wystawców, ale także szczególnie przekonali się o wysokiej jakości i praktyce programów kształcenia ustawicznego.

- W ciągu trzech dni 1.500 wystawców i marek zostało zaprezentowanych w czterech halach. Sektor ten docenia targi w Düsseldorfie jako najważniejsze forum tendencji i platformy innowacji oraz kwalifikacji. Eksperci kosmetyczni byli równie przekonani stylową atmosferą w salach wystawienniczych, a także profesjonalną organizacją spotkań i tworzenia sieci zamówień - wyjaśnia Joachim Schäfer, Dyrektor Zarządzający w Messe Düsseldorf GmbH.

Wielu zwiedzających, uczestniczyło w programach kształcenia ustawicznego zorientowanych na praktykę, obejmujących około 130 wydarzeń w celu uaktualnienia ich wiedzy. Program imprez towarzyszących z krajowymi i międzynarodowymi mistrzami makijażu, różne uroczystości wręczenia nagród, a także liczne specjalne cechy wyróżniały różnorodne przedziały na wystawie.

- BEAUTY DÜSSELDORF pozostaje głównym miejscem spotkań profesjonalistów z branży kosmetycznej. W anszych salach wystawienniczych prezentowane są zabiegi i usługi kosmetyczne na wysokim poziomie, powiedział dyrektor Helmut Winkler.

- Dobrze przygotowane spojrzenie i zdrowe podejście do organizacji targów, wzrastają razem, dodał Winkler, a ten był również zgodny z Medical SkinCare Congress Düsseldorf, który odbył się po raz drugi. W Centrum Kongresowym CCD. Ost 250 gości omówiło aktualne tematy naukowe z dermatologii estetycznej i kosmetologii z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami.

Według aktualnych badań przeprowadzonych przez firmę Messe Düsseldorf i KantarEMNID z Bielefeld, profesjonalni dostawcy usług kosmetycznych w Niemczech mają dobre perspektywy. Najpopularniejsze usługi stosowane w regularnych odstępach czasu (co najmniej raz w miesiącu) to: pedicure / podologia (11%), leczenie ciała / masaż (9%), leczenie pielęgnacyjne twarzy (7%), manicure / pielęgnacja dłoni (6%) I paznokci (3%).

Znaczenie BEAUTY DÜSSELDORF jako wiodących targów branży zostało podkreślone przez zadowolonych wystawców ze wszystkich segmentów, biorąc pod uwagę wyniki po trzech dniach targowych.

Następna edycja Targów BEAUTY DÜSSELDORF odbędzie się od piątku do niedzieli w dniach od 9 do 11 marca 2018 r., które to odbędą się 10 i 11 marca w towarzystwie TOP HAIR DÜSSELDORF i pokazie projektantów makijażu.

Relację fotograficzną mozna znaleźć na oficjalnym Funpage Cabines Polska tutaj.

Dlaczego warto zamówić standardową prenumeratę Cabines!
  • otrzymasz 6 kolejnych numerów czasopisma z rabatem 20%
  • każdy numer otrzymasz w dniu jego ukazania się na rynku
  • uczestniczysz w losowaniu atrakcyjnych nagród
  • otrzymujesz 50% rabatu na ogłoszenie drobne
zamów!