„Zagrożenia i bezpieczeństwo w branży Beauty – ujęcie interdyscyplinarne”

powrót

Aktualności

W imieniu społeczności akademickiej Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką zagrożeń i bezpieczeństwa związanych z estetyzacją ciała do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej pt. „Zagrożenia i bezpieczeństwo w branży Beauty – ujęcie interdyscyplinarne”, która odbędzie się dnia 7 czerwca 2017 r. w siedzibie Wyższej Szkoły Inżynierii w Warszawie (ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 18).
„Zagrożenia i bezpieczeństwo w branży Beauty – ujęcie interdyscyplinarne”

Celem konferencji jest próba wielopłaszczyznowego ujęcia kwestii zagrożeń i bezpieczeństwa w kosmetologii oraz w szeroko pojętej estetologii medycznej. Przez wzgląd na dynamiczny rozwój obu dyscyplin oraz powstanie nowych produktów oraz technik zabiegowych powyższa problematyka domaga się szczegółowego omówienia pod kątem prawnym, medycznym oraz psycho-społecznym.

Wśród prelegentów będziemy gościć specjalistów m. in. z zakresu prawa medycznego, kosmetologii, dermatologii, medycyny estetycznej, toksykologii i alergologii. Organizatorzy pragną pogłębić problematykę konferencji poprzez organizację specjalnych stref, w których uczestnicy będą mogli skorzystać m. in. z porad specjalistów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia chęci uczestnictwa na adres nauka@wsiiz.pl w terminie do 31 maja 2017 r. w podanej formie: imię/nazwisko/nazwa instytucji/nr telefonu/adres e-mail Udział w konferencji jest bezpłatny, wystarczy przesłać jedynie zgłoszenie!

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: http://wsiiz.pl/wydarzenia/konferencje-naukowe oraz na Facebook: https://www.facebook.com/events/1896609247224049/ 

Czasopismo Cabines jest oficjalnym patronem medialnym wydarzenia.

Dlaczego warto zamówić standardową prenumeratę Cabines!
  • otrzymasz 6 kolejnych numerów czasopisma z rabatem 20%
  • każdy numer otrzymasz w dniu jego ukazania się na rynku
  • uczestniczysz w losowaniu atrakcyjnych nagród
  • otrzymujesz 50% rabatu na ogłoszenie drobne
zamów!