Archiwum Cabines - od redakcji 1

powrót do archiwum

Od redakcji

Szanowni Czytelnicy,

od wydawcyDroga do osiągnięcia piękna wewnętrznego jest trudna i długa. Prostsze wydaje się zachowanie, czy nawet zdobycie urody zewnętrznej. Ludzie o pięknych duszach, czasem oceniani jako nieatrakcyjni fizycznie, mają często blask, którego brakuje tym innym - pięknym tylko z zewnątrz. Uroda to rzecz złożona i wiedzą o tym zarówno klientki salonów kosmetycznych, jak i same kosmetyczki.

Z pewnością większość z Państwa, trzymając w rękach ten pierwszy numer nowego na rynku czasopisma, zadaje sobie pytanie: co oznacza słowo „Cabines“? W zwykłym tłumaczeniu z francuskiego to po prostu kabina; w szerszym jednak zamyśle - to miejsce, gdzie oferuje się klientkom nie tylko profesjonalne usługi kosmetyczne, ale również spokój, odprężenie, odpoczynek i poczucie bezpieczeństwa. U kosmetyczki szukamy przecież nie tylko pomocy w zachowaniu urody twarzy i ciała czy oręża w walce z upływającym czasem. Wielu z nas odwiedza salon kosmetyczny, by znaleźć tam również ukojenie dla ducha. W naszym polskim „Cabines“ chcemy informować, jak stworzyć takie warunki w gabinecie, by klientkę otoczyć pełną profesjonalną opieką. Po jakie środki sięgać, by odwiedzające gabinet panie wracały do niego z przyjemnością. Co zrobić, by do porcji piękna oferowanej klientce dołożyć garść wiedzy niezbędnej jej również w staraniach o urodę.

Polska edycja „Cabines“ będzie różnić się od jej francuskiej matki tak, jak różnią się i jej siostry na całym świecie. Poza artykułami wspólnymi, czytanymi jednocześnie przez kosmetyczki w takich krajach jak Francja, Szwajcaria czy Japonia, otrzymają Państwo informacje przygotowane przez naszą redakcję oraz szerokie grono współpracujących z nami ekspertów oraz profesjonalistów.

Mamy nadzieję, że „Cabines International“, który właśnie trzymacie w rękach, stanie się Waszym magazynem.

Serdecznie zapraszam Państwa do lektury.

Małgorzata Lis-Skupińska
redaktor naczelna