Archiwum Cabines - od redakcji 10

powrót do archiwum

Od redakcji

Szanowni Państwo,

od wydawcyPrzed nami wakacje – czas urlopów, wypoczynku i słonecznych kąpieli. Warto w tym czasie odpowiednio zadbać o naszą skórę i zabezpieczyć ją przed szkodliwym działaniem promieni UV. Pamiętajmy, że słońce to wspaniały sprzymierzeniec – w nadmiarze bywa jednak wrogiem. Na szczęście na rynku dostępna jest cała paleta kosmetyków ochronnych. Temu słonecznemu zagadnieniu poświęciliśmy jubileuszowy - dziesiąty – numer naszego czasopisma.

Od wielu lat obserwujemy, jak nowoczesna technika dociera do gabinetów kosmetycznych. Dziś trudno sobie wyobrazić pracę bez użycia takich urządzeń, które nie tylko tę pracę ułatwiają, ale pozwalają również zaoszczędzić mnóstwo cennego czasu. Sterylizatory, podgrzewacze, lasery – to już niemal stały element wyposażenia gabinetów. Sporo ważnych informacji na ten temat znajdziecie Państwo na stronie B 58 w dziale Technika oraz na stronach B 14–17 w wywiadzie, jaki przeprowadziliśmy z jednym z czołowych dystrybutorów laserów kosmetycznych.

Wiosna upłynęła pod znakiem imprez targowych. To już stały element branżowego kalendarza i doskonała okazja do zapoznania się z kosmetycznymi nowościami. Na stronach A 58-60 przedstawiamy krótką relację z targów, na których byliśmy i my z naszym czasopismem. Lato, słońce, piękna pogoda - idealny czas na ślub. Co jednak zrobić, by w tym wyjątkowym dniu wyglądać pięknie? Tę szczególną tajemnicę zdradzamy na stronach B 42- 47.

Skuteczna sprzedaż to podstawa finansowego sukcesu. Dla osób zainteresowanych marketingiem przeanalizowaliśmy kolejną fazę sprzedaży - tym razem omawiamy finalizację transakcji. O tym na stronie B 57. Poza tym rubryki stałe: nowości, wydarzenia, kalendarz targów. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Życzymy Państwu miłej lektury, udanego wypoczynku oraz dużo słońca i pogody ducha.

Leszek Kryniewski
wydawca polskiej edycji Cabines