Archiwum Cabines - od redakcji 11

powrót do archiwum

Od redakcji

Szanowni Państwo,

od wydawcyLato w pełni, wielu z nas wypoczywa na zasłużonym urlopie. Tymczasem branża kosmetyczna po chwilowym letnim uśpieniu zaczyna budzić się do życia i przygotowywać do zbliżającej się jesieni. Wszystko wskazuje na to, że jej rytm wyznaczać będą targi i spotkania branżowe, będące doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami w świecie kosmetyki.

Po letnim wypoczynku warto zadbać o naszą skórę i odpowiednio ją nawilżyć. Na ten temat piszemy w dossier – temacie przewodnim numeru. Mamy nadzieję, że to cenne informacje dla osób pragnących zadbać nie tylko o piękny wygląd, ale i własne zdrowie. Aby lepiej zrozumieć potrzeby skóry, trzeba najpierw poznać jej budowę – temu zagadnieniu poświęciliśmy artykuł o naskórku, zamieszczony na stronach B 4-10. Osoby zainteresowane medycyną estetyczną odsyłamy natomiast na stronę B 14, do artykułu o cieszącym się coraz większym zainteresowaniem kosmetyczek botoksie.

Włosy po sezonie letnim wymagają intensywnej pielęgnacji. O tym, jak przywrócić im piękno i dawny blask, piszemy na stronach B 34-38 w dziale Fitoterapia. W dziale poświęconym paznokciom na stronach B 40-41 radzimy, jak odpowiednio dbać o nogi i paznokcie stóp.

Każda kosmetyczka wie, jak ważny w codziennej pracy jest dobry kontakt z klientem. Jak profesjonalnie go obsłużyć i sprawić, by wrócił do naszego gabinetu? Między innymi na te pytania odpowiada na stronach B 44-45 nasz specjalista od marketingu. Na stronach B 46-47 natomiast znajdą Państwo kolejną z faz sprzedaży - tym razem omawiamy podsumowanie wizyty.

Poza tym - jak zwykle - prezentacje, opisy zabiegów, nowości, wydarzenia branżowe, kalendarz targów i wiele innych cennych informacji dla osób związanych ze światem kosmetyki. Życzymy Państwu miłej lektury, udanego wypoczynku oraz wiele słońca i radości.

Leszek Kryniewski
wydawca polskiej edycji Cabines