Archiwum Cabines - od redakcji 15

powrót do archiwum

Od redakcji

Szanowni Państwo,

od wydawcyWiosna w gabinecie to czas intensywnej odnowy skóry i ciała, walka z dodatkowymi centymetrami i pozimowym zmęczeniem. Dlatego większość artykułów niniejszego numeru CABINES poświęcamy tej tematyce.

Temat dossier to „Zachować jędrność” – jak przywrócić skórze sprężystość i elastyczność. Artykuł uzupełniony jest zestawieniem produktów i zabiegów ujędrniających do twarzy i ciała.

Aż dwa artykuły dotyczą dyżurnego tematu wiosennego – cellulitu. W artykule na stronie A44 podsumowujemy metody walki z „pomarańczową skórką”, zaś na stronie A42 prezentujemy podejście medycyny naturalnej. Dzisiaj klientkom nie wystarczą bowiem kosmetyki i zabiegi z użyciem nowoczesnych aparatów; pragną one dodatkowo poznać zasady zdrowej diety, działanie ziół i olejków eterycznych. Warto, by kosmetyczka potrafiła doradzić coś z zakresu naturopatii.

Przedstawiamy też kolejne masaże ajurwedyjskie – masaż stopami i shirodhara, a w rubryce SPA wprowadzamy w ekskluzywny świat zabiegów SPA, idealnych na zmęczenie związane z nową porą roku.

W numerze ponadto relacja z paryskich targów Mondial SPA&Beauté i artykuł o zarządzaniu czasem, który na pewno przyda się w związku ze zwiększonym ruchem w gabinecie.

Zapraszamy do lektury!