Archiwum Cabines - od redakcji 2

powrót do archiwum

Od redakcji

Szanowni Czytelnicy,

od wydawcyGdy zdecydowaliśmy się w zeszłym roku na wydawanie polskiej edycji Cabines , nie spodziewałem się, wraz z całą redakcją, że czeka nas tak wspaniała przygoda. Już po wydaniu pierwszego numeru, który przygotowywaliśmy w niezwykłym przedświątecznym pośpiechu, okazało się, że jesteśmy Wam tak bardzo potrzebni. To dzięki Wam - kosmetyczkom, kosmetologom i wszystkim miłośnikom branży - mogłem w tak krótkim czasie poznać i zrozumieć prawa, jakimi rządzi się świat piękna. Przy tej okazji pragnę naprawdę szczerze podziękować za tak ciepłe przyjęcie naszego tytułu na rynku i zagwarantować, że wszystkie słowa konstruktywnej krytyki, które padły pod naszym adresem, odzwierciedlą się w jeszcze wyższym poziomie pisma, a jego tematykę dostosujemy do Waszych życzeń i potrzeb.

Dziękuję również Szkołom Kosmetycznym, które przesłały nam już po pierwszej edycji pisma listy gratulacyjne, i zapewniam, iż promocyjna prenumerata edukacyjna, która pojawiła się wraz z czasopismem, nie jest projektem przejściowym, lecz stałym argumentem naszego wydawnictwa. Cena 38 złotych za 6 edycji (nie pokrywająca nawet kosztów produkcji pisma) powinna świadczyć o poważnym podejściu do młodych kosmetyczek. Już w czasie nauki powinny one mieć dostęp do poważnych, profesjonalnych czasopism, do których z pewnością należy Cabines.

Muszę przyznać, że mam szczęście, iż wydaję krajową edycję pierwszego światowego magazynu wydawanego we Francji pod patronatem kosmetyczek. Jest to pismo profesjonalistów dla profesjonalistów. Cabines dorastało wraz z francuskimi kosmetyczkami i kosmetologami, przez 15 lat podnosząc ciągle swoją pozycję i jakość. Dziś nasza redakcja może przenieść Cabines wraz z jego doświadczeniami również do Polski i zaproponować Czytelnikom to wspaniałe czasopismo. Zapraszając do lektury kolejnego numeru, jeszcze raz serdecznie Wam dziękuję za ciepłe przyjęcie i szeroką akceptację polskiego Cabines.

Leszek Kryniewski

Wydawca polskiej edycji Cabines