Archiwum Cabines - od redakcji 22

powrót do archiwum

Od redakcji

Szanowni Państwo,

od wydawcy Oddajemy w Państwa ręce kolejny, wakacyjny numer Cabines. Wzrok biegnie już tęsknie ku egzotycznym plażom, nad morze i na górskie szlaki. Skóra czeka na słoneczne promienie, które dodadzą jej blasku i ozłocą kolorem. Pamiętajmy jednak, że kąpiele słoneczne mają również swoje niezbyt przyjemne konsekwencje w postaci przyspieszonego starzenia się skóry.

Dlatego temat Dossier w tym numerze to kosmetyczna walka ze zmarszczkami. Piszemy o tym, jakich substancji należy szukać w produktach anti-age.

Zachęcamy również do lektury artykułów o kosmetykach z filtrami przeciwsłonecznymi - na pewno wiadomości te przydadzą się przed urlopem, łatwiej też będzie doradzać w zakupach klientkom gabinetów. W dziale Ekspert radzi prezentujemy ciekawy artykuł o tym, jak zabezpieczyć skórę przed wyjazdem w różne egzotyczne strony świata. Kiedy klientka przychodzi przed wakacjami na zabieg, jest to znakomita okazja, by w przyjemnej atmosferze porozmawiać o jej planach wakacyjnych i przekazać garść cennych wskazówek dotyczących pielęgnacji latem.

Zapraszamy ponadto do lektury artykułu o detoksykacji organizmu, która ma ogromny wpływ nie tylko na zdrowie i wagę, ale również na wygląd skóry.

Ciekawe informacje znajdą Państwo w dziale Technika, w artykule o prądach interferencyjnych i ich zastosowaniu w kosmetyce.

Piszemy też o drenażu limfatycznym, przenikaniu substancji kosmetycznych przez skórę i prezentujemy dwa zabiegi, które zwyciężyły w naszym konkursie Cabines-PRO.

Zapraszamy do lektury!
Leszek Kryniewski
Wydawca Cabines Polska