Archiwum Cabines - od redakcji 23

powrót do archiwum

Od redakcji

Szanowni Państwo,

od wydawcy Przed nami ostatnie tygodnie lata. Sierpniowo-wrześniowy numer Cabines przynosi, jak zwykle, różnorodność tematów. Dossier poświęcamy tym razem mężczyznom, obalając pokutujący ciągle pogląd, że dbałość o własny wygląd jest niemęska. Dobry wizerunek to wymóg naszych czasów i trzeba wyjść temu trendowi naprzeciw. Pokrewny tematycznie jest artykuł o tym, jak rozmawiać z klientem mężczyzną. Mężczyźni bowiem nieco inaczej niż kobiety podchodzą do kwestii pielęgnacji twarzy i ciała.

Jako że zbliża się początek roku szkolnego, polecamy lekturę artykułu Nastolatki w gabinecie. Młodzież jest szczególnie przeczulona na punkcie swojego wyglądu i coraz częściej w jego pielęgnacji ucieka się do pomocy profesjonalistów. Czego potrzebuje młoda skóra i co można zaproponować nastoletnim klientom salonu urody? Odpowiedź w artykule.

Wspomnienia z minionych wakacji przywoła z pewnością artykuł o hawajskim masażu lomi-lomi oraz tekst na temat różnych trendów w aranżacji ośrodków spa.

W dziale Technika przedstawiamy kosmetyczne zastosowanie prądów d'Arsonvala. Aparat do darsonwalizacji jest bowiem jednym z najpopularniejszych urządzeń w salonie piękności.

Zachęcamy również do lektury ciekawych tekstów o nowoczesnych trendach w kosmetyce - nanokosmetyce, kosmetyce sensorycznej oraz kompendium wiedzy o działaniu kwasów AHA i BHA na skórę.

Zapraszamy do lektury!
Leszek Kryniewski
Wydawca Cabines Polska