Archiwum Cabines - od redakcji 3

powrót do archiwum

Od redakcji

Szanowni Czytelnicy,

od wydawcyWitamy w kolejnym numerze polskiej edycji Cabines. Zainteresowanie czasopismem rośnie lawinowo, co bardzo nas cieszy i - co ważniejsze - motywuje do coraz bardziej wytężonej pracy. Tym razem jej efektem są 124 strony, na których znajdą Państwo sporo artykułów poświęconych kosmetyce i dziedzinom pokrewnym.

81% Europejczyków ma problemy z nadwagą. Wśród Polaków ten odsetek jest zapewne mniejszy, ale problem jest u nas równie uciążliwy. O przyczynach i sposobach walki z otyłością piszemy w naszym dossier na stronie A26.

Frontem walki z otyłością stają się coraz częściej gabinety kosmetyczne, a broń mają one coraz poważniejszą. Do zabiegów wykorzystuje się już nie tylko specjalistyczne preparaty, ale i aparaturę, która stopniem zaawansowania technicznego dorównuje sprzętowi medycznemu. Krótkie zestawienie wybranych preparatów znajdą Państwo na stronie A36.

Co jest najważniejsze w zawodzie kosmetyczki? Dlaczego do jego wykonywania konieczna jest pasja i co to oznacza w praktyce? Na te i wiele innych pytań odpowiedziała nam pani Małgorzata Markiewicz-Majchrzak, właścicielka salonu wyjątkowego. „Słucham ludzi“ - ten tytuł to jednocześnie esencja wywiadu, do którego lektury zapraszamy na stronie A46.

Zmarszczki to zmora współczesnych kobiet, które chcą pozostać „forever young“ - wiecznie młode. Współczesna kosmetologia wychodzi im naprzeciw, tworząc coraz doskonalsze produkty bogate w coraz nowsze składniki aktywne. Krótki przegląd tych składników - na stronie A56.

Na stronie 50 - w dziale Marketing - radzimy, jak skutecznie wykorzystać nowoczesne technologie w codziennej pracy. W dziale Wellness na stronie B38 poruszamy temat dobroczynnego wpływu podczerwieni na ludzki organizm. Wszystko o stresie znajdziemy w artykule pod tytułem… „Wszystko o stresie“ - na stronie B18. Poza tym - nowości, prezentacje i mnóstwo innych ciekawych publikacji, których nie sposób tu wymienić. Pozostaje jedynie zaprosić do lektury i życzyć, by była ona owocna. Pozdrawiamy!

Redakcja Cabines