Archiwum Cabines - od redakcji 31

powrót do archiwum

Od redakcji

Szanowni Państwo,

od wydawcy Ostatni numer w roku 2008 jest dla nas szczególny, nie tylko ze względu na zbliżające się święta i koniec roku. Mija właśnie 5 lat naszej obecności na rynku. Od pięciu lat dostarczamy Państwu wiadomości ze świata kosmetyki profesjonalnej. Mamy nadzieję, że nasz wysiłek jest pożyteczny i że będą Państwo towarzyszyć nam również w kolejnych latach.

Dossier tego jubileuszowego numeru dotyczy oczyszczania, czyli zabiegu podstawowego w pielęgnacji urody. Oczyszczanie skóry jest warunkiem utrzymania jej zdrowia, a także przygotowuje ją do innych zabiegów.

Niedogodności zimowej aury najlepiej złagodzi przyjemny zabieg relaksująco-rozgrzewający. O takich zabiegach czytelnicy przeczytają w artykule „Zimowe szaleństwa zabiegowe”. Z myślą o zimie i związanej z nią tęsknocie za światłem publikujemy ciekawy artykuł na temat zabiegów z wykorzystaniem różnego rodzaju światła w rubryce Technika.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z artykułem o kosmetycznym zastosowaniu białek. To prawdziwa skarbnica wiedzy, bardzo obszerna i ciekawa.

Oprócz tego w numerze tekst o wnętrzach spa, o substancjach tłuszczowych w kosmetyce, o istocie zawodu wizażysty i znaczeniu makijażu. Zapraszamy do lektury.

Z okazji zbliżających się Świąt i Nowego Roku 2009 pragniemy wszystkim naszym Czytelnikom i Partnerom złożyć serdeczne życzenia radości, ciepła i sukcesów zawodowych oraz osobistych.

Zapraszamy do lektury!
Redakcja Cabines Polska