Archiwum Cabines - od redakcji 34

powrót do archiwum

Od redakcji

Szanowni Państwo,

od wydawcy Pierwiastki urody to mikroelementy niezbędne dla zdrowia skóry, a co za tym idzie – jej ładnego wyglądu. Podstawowym ich źródłem powinna być urozmaicona dieta, jednak kosmetyki z dodatkiem takich pierwiastków to również cenne źródło zdrowia i urody dla skóry. Można o tym przeczytać w naszym Dossier.

U progu wakacji zapraszamy w podróż na wybrzeże, by poznać kolejne skarby morskie stosowane w medycynie i kosmetyce. Koral, gąbki czy muszle morskich stworzeń same w sobie są bardzo dekoracyjne, a dodatkowo kryją w sobie składniki o bardzo korzystnym działaniu na stan skóry.

Podczas wakacji wiele osób wyruszy w odległe miejsca, by rozkoszować się egzotycznymi krajobrazami, klimatem, jedzeniem. Autorka naszego tekstu zastanawia się, skąd w europejskich spa moda na egzotykę, czy to zjawisko dobre, czy może – wbrew pozorom – zubażające.

W nowej rubryce O TYM SIĘ MÓWI przedstawiamy artykuł na temat, który budzi wiele kontrowersji – jak na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci zmieniała się rola kosmetyczki i jaka jest dzisiaj.

W rubryce MAKIJAŻ obszerny tekst poświęcony podkładom – podstawie makijażu. Podkład jest jak malarskie płótno, na którym powstaje obraz – końcowy efekt pracy wizażysty. Wiele zależy od tego, na ile umiejętnie go dobieramy i używamy.

Zapraszamy do lektury!
Redakcja Cabines Polska