Archiwum Cabines - od redakcji 59

powrót do archiwum

Od redakcji

Szanowni Państwo,

od wydawcy Witamy serdecznie w samym środku lata, mając nadzieję, że wakacje są dla Państwa czasem wypoczynku i przygotowań do kolejnego sezonu w świecie kosmetyki profesjonalnej.

Nowym numerem Cabines pragniemy wyrwać naszych Czytelników z letniego rozleniwienia, dostarczając ciekawej lektury nowych artykułów. W numerze 59 można przeczytać o jakże aktualnym latem zagadnieniu pielęgnacji stóp, a także kontynuację dwóch tematów rozpoczętych w poprzednim numerze: o tym, co kosmetyka zawdzięcza pszczołom, oraz o dziwacznych zabiegach, jakim poddają się osoby chcące za wszelką cenę być piękne.

Przyglądamy się też z naukowego punktu widzenia procesowi starzenia, podsuwając jednocześnie sposoby na urodę i młody wygląd w każdym wieku dzięki metodom medycyny estetycznej. Wielbicielki kosmetyki kolorowej docenią artykuł o tym, jak za pomocą makijażu odmienić diametralnie wygląd, oraz krótki przegląd nowinek w świecie lakierów do paznokci.

Dla tych, którzy lubią trzymać rękę na pulsie, jak zwykle – informacje o nowych produktach, najmodniejszych zabiegach i najświeższych wydarzeniach w branży.

Zapraszamy do lektury!
Redakcja Cabines Polska