Archiwum Cabines - od redakcji 6

powrót do archiwum

Od redakcji

Szanowni Państwo,

od wydawcyLato się skończyło. Jesień można rozpoznać nie tylko po spadającej temperaturze i krótszych dniach, ale i po zwiększonym ruchu w salonach kosmetycznych. Z pewnością nie tak intensywnym jak wiosną, ale o bezczynności nie ma mowy.

Spora część zabiegów kosmetycznych może być wykonywana wyłącznie wiosną albo jesienią - szczególnie zabiegi na twarz, która zaraz po nich nie może być narażana na ekstremalne upały ani mróz. Właśnie twarzy - a dokładniej oczom i ustom - poświęcamy dossier, czyli najważniejszy artykuł tego numeru. Oczy są zwierciadłem duszy, uśmiech - jej wyrazem. Nikomu, kto czynnie zajmuje się kosmetyką, nie trzeba chyba tłumaczyć, jak ważne są to sfery i jak delikatnej i szczególnej pielęgnacji wymagają. Temat jest bardzo rozległy i na kilku stronach nie da się go wyczerpać, ale przybliżyć - jak najbardziej. Zapraszamy na strony A24 - A33, gdzie obok teorii znajdą Państwo prezentacje wybranych zabiegów i produktów do pielęgnacji ust i okolic oczu.

Na stronie B08 przyglądamy się z kolei peelingom, które można uznać za temat pokrewny naszemu dossier. Zaawansowanie technologiczne w tej dziedzinie jest wprost proporcjonalne do rozległości oferty rynkowej peelingów. Dostępne są zarówno produkty do pielęgnacji domowej, jak i gabinetowej, peelingi bardzo delikatne, jak i te z pogranicza medycyny estetycznej. Zestawienie wybranych produktów i zabiegów - na stronach B10 - B22.

To oczywiście tylko część naszych propozycji w tym numerze. Zapraszamy do lektury - jesteśmy pewni, że będzie owocna!

Redakcja Cabines