Archiwum Cabines - od redakcji 60

powrót do archiwum

Od redakcji

Szanowni Państwo,

od wydawcyCzas wczesnej jesieni, kiedy przygotowujemy ten numer dla Państwa, okazuje się też czasem urodzinowym. Francuska edycja Cabines świętuje właśnie 25-lecie istnienia, a i polskie wydanie zbliża się do okrągłej rocznicy. Pierwszy numer Cabines Polska ukazał się w grudniu 2003 roku.

Anne-Sophie Gamelin, redaktor naczelna Cabines France, napisała we wrześniowym edytorialu o swoich 12 latach poświęconych pracy dla tego magazynu: „Dały mi możliwość zrozumienia, jak potrzebny i konieczny jest magazyn przeznaczony dla profesjonalistek tej branży. Rozwój Cabines towarzyszył rozwojowi branży kosmetycznej i spa – i nadal będzie to robił”.

Z kolei Roland Buffet, dyrektor wydawniczy, napisał słowa, pod którymi redakcja Cabines Polska może się podpisać: „Zrozumienie potrzeb kosmetyczek – oto klucz do naszego sukcesu!”.

Oddajemy więc kolejny numer w ręce Czytelników z przekonaniem, że odpowiada on ich potrzebom. Proponujemy tym razem solidne porcje wiedzy dotyczącej m.in. takich tematów jak: zwalczanie skutków fotostarzenia za pomocą peelingów, tajniki masażu ciepłymi kamieniami, sposoby rekonstruowania uszkodzonych paznokci oraz najnowsze odkrycia kosmetyczne zaprezentowane na targach In-Cosmetics 2013 – jednej z najbardziej prestiżowych imprez branżowych na świecie.

Zapraszamy do lektury!
Redakcja Cabines Polska