Archiwum Cabines - od redakcji 8

powrót do archiwum

Od redakcji

Szanowni Państwo,

od wydawcyTegoroczna zima zaskoczyła nas wszystkich. Miłośnicy białego szaleństwa mogą się czuć zawiedzeni – śniegu bowiem jest jak na lekarstwo. Tymczasem w gabinetach kosmetycznych daje się odczuć wzmożony ruch. Czyżby to był już pierwszy objaw zbliżającej się, ale wciąż jeszcze dalekiej wiosny?

Kilka przydatnych rad dotyczących zatrudniania pracowników oraz szeroko pojętego marketingu znajdą Państwo na stronach B40-42. O sile argumentacji w sprzedaży piszemy na stronach B38-39 – to cenne informacje dla tych, którzy chcą zrobić kolejny krok w kierunku zawodowego sukcesu.

Przesuszona skóra to problem wielu klientek gabinetów kosmetycznych, zwłaszcza w okresie zimowym. Na stronach A22-33 w dossier – artykule przewodnim tego numeru – przybliżamy tajniki właściwej pielęgnacji suchej skóry. Aby zrozumieć istotę tego problemu, warto najpierw dokładnie poznać jej budowę – o tym na stronach B6-9. Poza tym opisy i prezentacje zabiegów, wydarzenia, nowości. Słowem – dla każdego coś dobrego.

Państwa opinie zawsze były dla nas najważniejsze, dlatego w tym numerze publikujemy specjalną ankietę dla czytelników. Dzięki niej będziemy mogli poznać Państwa zdanie na temat czasopisma, które wspólnie z nami współtworzycie. Zachęcamy do czynnego udziału – czekają nagrody. Jak zwykle życzymy Państwu miłej i owocnej lektury.

Redakcja Cabines