Archiwum Cabines - od redakcji 9

powrót do archiwum

Od redakcji

Szanowni Państwo,

od wydawcyWszystko wskazuje na to, że zima odeszła na dobre i mamy w końcu upragnioną wiosnę. To szczególnie trudny okres dla naszej skóry, która po zimowych trudach wymaga specjalnej uwagi i pielęgnacji. Na szczęście szeroka oferta masek i peelingów pozwoli przywrócić skórze wiosenny blask. Temu zagadnieniu poświęciliśmy dossier - temat przewodni tego numeru.

Wiosenne słońce zachęca do odsłaniania większych partii ciała. Co jednak zrobić, gdy nasze ciało szpecą niepotrzebne i niechciane włosy? Jest na to skuteczny sposób - epilacja. O niej piszemy na stronach B14-19 w dziale Wiedza.

Na stronach B48-50 nasz specjalista od marketingu wyjaśnia, jak ważne dla prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa jest odpowiednie motywowanie pracowników. To cenne informacje dla osób pragnących usprawnić działanie własnej firmy. Poza tym charakterystyka kolejnej fazy sprzedaży- tym razem omawiamy fazę obiekcji.

Ankieta, którą przeprowadziliśmy wśród czytelników naszego czasopisma pokazała, że szczególnym zainteresowaniem cieszy się dział poświęcony urządzeniom technicznym. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, rozpoczynamy od tego numeru prezentację urządzeń wykorzystywanych w codziennej pracy gabinetu kosmetycznego. Warto przecież wiedzieć, jak działają narzędzia naszej pracy. Opis pierwszego z nich znajdą Państwo na stronach B30-31.

Poza tym w numerze jak zwykle stałe rubryki: nowości, ogłoszenia, wydarzenia, prezentacje, konkursy... Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Życzymy Państwu miłej i owocnej lektury.

Redakcja Cabines