Archiwum Cabines - prezentacje 69

powrót do archiwum

Prezentacje Cabines

Image Group - MAGIC RF

Fale radiowe frakcyjne dokonały przełomu w medycynie estetycznej i kosmetologii. MAGIC RF jest najnowszym urządzeniem, dzięki któremu możemy korzystać w gabinetach z tej doskonałej technologii.
Temat z okładki | Image Centrum Dystrybucji

Uczta dla skóry, relaks dla ciała z maskami hydrożelowymi

Nasza twarz odzwierciedla trudy życia, negatywne i pozytywne emocje, zmęczenie, problemy z trawieniem czy układem dokrewnym i odpornościowym. Twarz, szyja, dekolt najszybciej zdradzają wiek oraz.
Opis kosmetyku | Image Centrum Dystrybucji

ABC przedłużania rzęs

W pogoni za urodą kobiety są w stanie poświęcić naprawdę wiele. Na co więc zwrócić uwagę przy wyborze salonu, aby nie przekroczyć granicy kiczu? Poniżej.
Opis produktu | EFECT

Clarena Poison Line - antidotum na starzenie się skóry

POISON LINE to nowa linia Clareny polecana szczególnie dla skór dojrzałych, cienkich i wiotkich. Doskonale radzi sobie z objawami fotostarzenia i utratą jędrności.
Opis kosmetyku | Clarena Polska

Kriolipoliza LS PRO vs.Crio Therapy

Aby wygrać walkę z cellulitem i zbędnymi kilogramami, często potrzebna jest terapia łącząca dietę, ćwiczenia oraz oczywiście zabiegi wspomagające redukcję komórek tłuszczowych. Aby dokonać optymalnego.
Opis urządzenia | Abacosun

NOREL Zabieg Renew Extreme

Ekstremalne odmłodzenie retinolem. Przełomowy zabieg anti-age, oparty na synergicznym działaniu składników aktywnych najnowszej generacji.
Opis zabiegu | Norel Laboratorium Kosmetyczne Dr Wilsz

Slimming System Norel

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, jakie stawia współczesna kosmetyka profesjonalna, Norel wprowadza na rynek innowacyjne kosmetyki do zabiegów na ciało z użyciem RF – fal radiowych, mezoterapii,.
Opis kosmetyku | Norel Laboratorium Kosmetyczne Dr Wilsz

Alternatywa dla botoksu Dermo-Relax Deluxe Lift

Nauka wciąż poszukuje nowych środków do walki ze zmarszczkami mimicznymi. Jednym z ostatnich osiągnięć w tej dziedzinie jest Argirelina®. To unikalny heksapeptyd nowej generacji, który.
Opis zabiegu | Dr Belter - Maciej Trochimowicz

Witamina A przyjaciółka urody

Zaliczana do witamin młodości. Jej stymulujące działanie zmniejsza zmiany pojawiające się wraz z procesem starzenia. Jest niezbędna do prawidłowego formowania się i regulowania wzrostu komórek.
Opis kosmetyku | Rejuvi Cosmetics

ZŁUSZCZANIE kwasem migdałowym 20% Zabieg na twarz i wybrane partie ciała

Zabieg reguluje odnowę komórkową – złuszcza wierzchnie warstwy naskórka, poprawia strukturę i koloryt skóry oraz działa przeciwzmarszczkowo. Wykazuje silne działanie antybakteryjne, łagodzi stany zapalne skóry,.
Opis zabiegu | Dr Irena Eris Labolatorium Kosmetyczne

PAYOT SOLUTION ULTRA LIFT Rytuał Ultra Liftingujący

Wraz z upływem lat nasza skóra staje się odbiciem nastrojów, osobistych przeżyć i doświadczeń. Pojawiają się na niej coraz wyraźniejsze zmarszczki i bruzdy, jej kondycja.
Opis zabiegu | Euro Fragrance

Beauty Planet Epi Lase - Skuteczność i bezpieczeństwo

Praca w gabinetach medycyny estetycznej, kosmetologii oraz spa wymaga najwyższych umiejętności, jak również sprzętu o najwyższym poziomie skuteczności. EpiLase gwarantuje najlepsze efekty w połączeniu z.
Opis urządzenia | Beauty Planet

Szkolenia z medycyny estetycznej oferowane przez firmę Cosmed24

Profesjonalne szkolenia z medycyny estetycznej pozwalają oferować nowoczesne usługi na trudnym i bardzo szybko zmieniającym się rynku estetycznym w Polsce. Jest to inwestycja, która zwraca.
Szkolenia | Cosmed24

Infuzja tlenowa

Piękna, nawilżona i odmłodzona skóra już po jednym zabiegu? Teraz jest to możliwe dzięki innowacyjnemu zastosowaniu tlenu w kosmetyce. INFUZJA TLENOWA to nowoczesny zabieg wykorzystujący.
Opis urządzenia | Cosnet

BIOLINE Reveillance Radical Capture Globalna osłona antyoksydacyjna

Zabieg Bioline Reveillance Radical Capture zapewnia wielopoziomową osłonę antyoksydacyjną, a swą skuteczność zawdzięcza unikalnemu kompleksowi RSC*.
Opis zabiegu | Euro Fragrance

Kombajny kosmetyczne klasy premium

Kombajny kosmetyczne są w ostatnich latach najchętniej wybieraną aparaturą w Polsce. Niestety, brak modyfikacji przez rodzimych producentów, olbrzymia ilość niskiej jakości urządzeń, wysoka awaryjność wielu.
Opis urządzenia | Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego

Czy Hybrydy są dla każdego?

Teoretycznie to klientka wybiera rodzaj usługi, na który się decyduje. W praktyce oznacza to jednak, że będzie trzeba czasem nieco zmodyfikować sposób wykonania zalecany przez.
Opis produktu | Firma Gabrielle

Criss Efektywna oxybrazja

W dobie coraz ostrzejszej konkurencji na rynku usług kosmetycznych właściciele salonów dążą do rozszerzenia oferty swoich usług. Na popularności zyskują urządzenia o bardzo szerokiej gamie.
Opis urządzenia | Aycom

Yvene Cosmetics Lifting Spray

Lifting Spray polecany jest jako bezpieczna i skuteczna alternatywa dla medycyny estetycznej. Coraz częściej poszukujemy ekspresowych usług kosmetycznych, które przy niewielkim nakładzie czasu dają widoczne.
Opis kosmetyku | Yvene Cosmetics

Viviean Magnetic Magnetyzuj piękną, młodą skórą!

Rewolucyjny zabieg, który kompleksowo odmładza skórę i działa liftingująco. Daje widoczny rezultat porównywalny do zastosowania fal radiowych!
Opis zabiegu | Abacosun

ESTHETIC SHOW 2015 już w maju

Najbliższa, druga edycja Międzynarodowych Targów i Konferencji Branży Beauty ESTHETIC SHOW odbędzie się 23–24 maja 2015 roku w Warszawie w Centrum EXPO XXI. Po udanym.
Targi |

Forum Kosmetyki beauty VISION 2015

Z niecierpliwością oczekujemy na jedno z najważniejszych wydarzeń w branży kosmetycznej – Forum Kosmetyki beautyVISION. Międzynarodowe Targi Poznańskie w dniach 18–19 kwietnia będą gościć producentów.
Targi |

Abacosun - 20 lat Firma z wizją … i pakietem korzyści, których szukasz

Ciekawa historia, unikalny program franczyzowy, nowoczesne urządzenia i oferta projektowana realnymi potrzebami Klientów – tak w wielkim skrócie można byłoby określić profil biznesowy firmy z.
Portret firmy | Abacosun