Archiwum Cabines - prezentacje 70

powrót do archiwum

Prezentacje Cabines

LipoRadioLogie™VINCI II

Temat z okładki | INSTYTUT LESTHEZONE

ORON 60 mistrzowski makijaż permanentny

NPM wprowadziło na rynek nowy aparat do makijażu permanentnego i mikropigmentacji. ORON 60 został stworzony, aby jeszcze bardziej skrócić czas wykonywania zabiegu oraz uzyskać mistrzowskie.
Opis urządzenia | Abacosun

Clarena - Inteligentne nawilżanie 3D

Coraz więcej osób odwiedzających salony kosmetyczne zauważa, że ich skóra jest odwodniona, ściągnięta, a codzienna pielęgnacja nie łagodzi objawów. Sucha skóra nie tylko powoduje dyskomfort,.
Opis produktu | Clarena Polska

Barbicide - Światowy lider w dziedzinie higieny

Pomyśl o nowej odsłonie swojego salonu zgodnej z aktualnymi trendami. Uzyskaj certyfikat i chwal się nim! Marka Barbicide stworzona została przede wszystkim z myślą o.
Opis produktu | Barbicide Polska

MedLiner - Stworzony, by kreować PIĘKNO

Innowacyjne urządzenie do makijażu permanentnego, połączone z mezoterapią mikroigłową oraz z wbudowanym modułem bezprzewodowego internetu WiFi. Jest to najszybsze urządzenie na rynku, z nakłuciami do.
Opis urządzenia | MedLiner

My Payot Experience

Energetyzująca kuracja z antyoksydacyjnym koktajlem z superowoców, która rozświetla skórę i zmniejsza oznaki zmęczenia.
Opis zabiegu | Euro Fragrance

Karboksyterapia Jak wybrać skuteczne urządzenie?

Karboksyterapia już dawno została okrzyknięta największym przełomem w walce z cellulitem, rozstępami, cieniami pod oczami. Świadomi przedsiębiorcy – właściciele gabinetów medycyny estetycznej i salonów kosmetologii.
Opis urządzenia | Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego

Dr. Belter Nowy wymiar pielęgnacji

Firma Dr. Belter przygotowała zestaw wyjątkowych nowości, dedykowanych różnym typom skóry. Poznaj ich działanie i doświadcz ich niezwykłej skuteczności!
Opis kosmetyku | Dr Belter - Maciej Trochimowicz

Bioline Reveillance Radical Capture Globalna osłona antyoksydacyjna

Zabieg Bioline Reveillance Radical Capture zapewnia wielopoziomową osłonę antyoksydacyjną, a swą skuteczność zawdzięcza unikalnemu kompleksowi RSC*.
Opis zabiegu | Euro Fragrance

COSNET Pressomasaż z elektrostymulacją

Dzięki innowacyjnemu urządzeniu OVER3132-12 RESOLUTION STIM MASSAGE mamy możliwość połączenia dwóch niezwykle skutecznych i nieinwazyjnych zabiegów w walce o szczupłą sylwetkę: pressomasażu i elektrostymulacji.
Opis urządzenia | Cosnet

Biodroga - Piękno nie pyta o wiek...

Kobieta wchodząca w jesień życia to nadal osoba aktywna, wszechstronna, otwarta na nowości. Pragnie być zadbana i atrakcyjna. Chce dać swojej skórze szansę uwidocznienia naturalnego.
Opis kosmetyku | Cotron Cosmetics

Viviean Gold Rewitalizacja złotem

Luksusowy zabieg odmładzający, który natychmiast zapewnia rozświetlenie i komfort. Kosmetyki zawierają nanocząstki 24-karatowego złota i liposomy, które przedłużają jego działanie, doskonale nawilżają i rewitalizują. Złoto.
Opis zabiegu | Abacosun

Yuki - Frezarka – ciesz się pracą!!!

Ważnym elementem wyposażenia gabinetu podologicznego czy salonu pedicure jest frezarka, której zakup wiąże się z dużym wydatkiem. W związku z tym warto wiedzieć, na co.
Opis urządzenia | Yuki Poland

Mikropigmentacja Świetne uzupełnienie oferty salonu kosmetycznego!

Mikropigmentacja, nazywana powszechnie makijażem permanentnym lub makijażem trwałym, jest zabiegiem należącym do grupy zabiegów kosmetyki estetycznej. Wykonuje się go w celu podkreślenia naturalnej urody bądź.
Opis produktu | ARS Beauty

Q10 SKIN ACTIVE dotleniająco-regenerujący zabieg na twarz z antyoksydantami

Promieniowanie UV, niedotlenienie, zanieczyszczenie środowiska, niewłaściwa pielęgnacja, stres – to główne przyczyny powstawania wolnych rodników, które działają destrukcyjnie na komórki skóry. Komórki przestają prawidłowo funkcjonować,.
Opis zabiegu | Dr Irena Eris Labolatorium Kosmetyczne

Yvene Cosmetics Lifting Spray

Lifting Spray polecany jest jako bezpieczna i skuteczna alternatywa dla medycyny estetycznej. Coraz częściej poszukujemy ekspresowych usług kosmetycznych, które przy niewielkim nakładzie czasu dają widoczne.
Opis kosmetyku | Yvene Cosmetics

ELLA pasta cukrowa Słodka przyszłość depilacji

Kobiety ceniące wygodę i komfort ze wszystkich form pozbywania się owłosienia najbardziej pokochały depilację cukrem. O rosnącej popularności tej metody depilacji, pasji i zmianie podejścia.
Opis produktu | Ella

18. Targi BEAUTY FORUM Weekend wiosennej energii!

7–8 marca 2015 w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie odbyły się 18. Targi BEAUTY FORUM 2015. Kolejny rekord pod względem frekwencji, liczby wystawców i.
Targi |