Archiwum Cabines - prezentacje 80

powrót do archiwum

Prezentacje Cabines

Krok po kroku do Instytutu/Salonu Kosmetologii Image

Otwarcie Instytutu/Salonu Kosmetologii Image otwiera przed Państwem bardzo szerokie możliwości osiągnięcia sukcesu w życiu. Pierwszy Instytut Kosmetologii Image powstał w 1996 roku w Wielkopolsce, w.
Temat z okładki | Image Centrum Dystrybucji

100% naturalny zabieg przeciwzmarszczkowy usuwający toksyny

Ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji kosmetyków, jakie wypracowała sobie marka Clarena, pozwoliło na stworzenie unikalnych kosmetyków. Clarena Naturalis to produkty w 100% wegańskie i naturalne, bogate w składniki.
Opis zabiegu | Clarena Polska

XLase Plus – medyczna laseroterapia w zasięgu Twojej ręki

Laser medyczny XLase Plus jest odpowiedzią na problemy wielu pacjentów. Ta innowacyjna technologia, stworzona przez specjalistów firmy Biotec, łączy wiele możliwości w jednym urządzeniu. Dzięki.
Opis urządzenia | Biotec Lasers Polska

Ars Beauty - pigmenty do microbladingu

Ars Beauty, wspólnie z zaawansowanym niemieckim laboratorium, stworzyło wyjątkowe pigmenty premium do makijażu permanentnego brwi wykonywanego szeroko rozumianą metodą włoskową (microblading).
Opis produktu | ARS Beauty

Medbeauty - zabieg z płatkami złota

Zabieg z maską Medbeauty 24k Gold Mask stanowi odpowiedź na najwyższe oczekiwania względem usług w gabinetach. Został nagrodzony Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich 2016 za.
Opis zabiegu | Image Centrum Dystrybucji

Piękne ciało z Therapy Cool

Therapy Cool to jedyny system, który zapewnia poprawę ogólnej kondycji zdrowotnej oraz samopoczucia, a także: wyszczupla, ujędrnia, detoksykuje, odżywia i odmładza ciało.
Opis urządzenia | Abacosun

Polderma HIFU - bezinwazyjny lifting twarzy

Polderma HIFU to innowacyjne urządzenie wykorzystujące najnowszą technologię skupionych fal ultradźwiękowych, która doskonale sprawdza się w zabiegu bezinwazyjnego liftingu twarzy.
Opis urządzenia | Venus Beauty

Test genetyczny - rozpoznaj problem, zaproponuj spersonalizowaną terapię

W ostatnich latach odnotowano ogromny postęp w dziedzinie genetyki. Mimo że jest to bardzo młoda dziedzina nauki, jej obecne osiągnięcia w zakresie rozpoznania genomu ludzkiego.
Opis produktu | Polmax

CarboxytherapyTM Dual XT - urządzenie dla eksperta

Czy karboksyterapia to nowa metoda? Nie – jest już pełnoletnia. Aktualnie istnieją dziesiątki publikacji i badań naukowych potwierdzających bardzo wysoką skuteczność i bezpieczeństwo stosowania metody,.
Opis urządzenia | SC Beauty Group sp. z o.o.

Norel - zabieg Renew Extreme

Ekstremalne odmłodzenie retinolem. Przełomowy zabieg anti-age, oparty na synergicznym działaniu składników aktywnych najnowszej generacji.
Opis zabiegu | Norel Laboratorium Kosmetyczne Dr Wilsz

Bio Electro Peeling biostymulacja w drodze do piękna

W ostatnim czasie coraz częściej zaczynamy dostrzegać potrzebę i dobrodziejstwo tworzenia terapii, które nie skupiają się na doraźnym likwidowaniu problemu. Zabiegi BioElectroPeeling oddziałują biostymulująco na.
Opis urządzenia | Abacosun

Sprzęt i akcesoria niezbędne w pracy podologa

Właściwe wyposażenie gabinetu to niezwykle istotny aspekt praktyki podologicznej. Sprzęt i akcesoria muszą umożliwiać komfortowe i bezpieczne wykonywanie zabiegów. Dlatego warto postawić na najwyższą jakość.
Opis urządzenia | Cosnet

Czerwony cud - astaksantyna

Asta Serum to nowy sensacyjny produkt z Laboratorium Rejuvi. Astaksantyna to najsilniejszy naturalny antyoksydant znany nauce.
Opis kosmetyku | Rejuvi Cosmetics

Mezoterapia igłowa w zabiegach estetycznych

Zabieg znany od 1950 r., polegający na śródskórnym wstrzyknięciu biologicznie czynnych związków techniką mikronakłuć skóry. Zapewnia wysoką skuteczność i efektywność działania miejscowego.
Opis produktu | Beauty Medica

20-lecie targów Beauty Forum już wiosną!

Wraz z nadejściem wiosny zapraszamy Państwa na nasz okrągły jubileusz. 11–12 marca 2017 r. będziemy wspólnie świętować 20. edycję targów BEAUTY FORUM w Centrum Targowo-Kongresowym.
Targi |

BEAUTY DÜSSELDORF 2017 – najważniejsze targi dla profesjonalistów

Jako miejsce organizacji targów BEAUTY DÜSSELDORF, TOP HAIR INTERNATIONAL i MAKE-UP ARTIST DESIGN SHOW Düsseldorf stał się sceną trendów i innowacji oraz początkiem dalszego rozwoju.
Targi |

ARGES Producent kostiumów

Firma ARGES od początku swego istnienia na pierwszym miejscu stawia wysoką jakość wytwarzanych produktów, o czym świadczą wyróżnienia którymi jesteśmy regularnie nagradzani. Zostaliśmy nominowani do.
Prezentacja | Arges