Archiwum Cabines - prezentacje 83

powrót do archiwum

Prezentacje Cabines

Są różne maszyny... i jest system LipoRadioLogie®

LipoRadioLogie® to tajemnica pięknej sylwetki, zdrowej skóry ciała i twarzy, zawarta w unikalnej i niepowtarzalnej technologii i filozofii jej twórców. LipoRadioLogie® VINCI™ II to jedyne.
Temat z okładki | INSTYTUT LESTHEZONE

Kuracja tlenowa – ulga dla zmęczonej skóry

Zabieg łączący bezinwazyjną infuzję aktywnego tlenu – zawartego w produktach z linii O2xy Infusion – z oczyszczaniem za pomocą peelingu kawitacyjnego. Przeznaczony dla skóry szarej,.
Opis zabiegu | Clarena Polska

Xlase Plus - piękno w wymiarze 5D

Laseroterapia to gałąź medycyny estetycznej, która w ostatnim czasie przeżywa prawdziwy rozkwit. Technologia pokonała długą drogę, zanim trafiła do branży beauty. Dzięki intensywnym badaniom i.
Opis urządzenia | Biotec Lasers Polska

LipoShape - działanie i efekty

LipoShape dzięki zastosowaniu terapii hybrydowej daje bardziej spektakularne efekty niż metody wykorzystujące każdą z energii oddzielnie. W przypadku zabiegów na ciało możliwa jest redukcja wymiarów.
Opis urządzenia | Abacosun

Odmładzanie komórkowe dzięki zastosowaniu pulsacyjnego pola magnetycznego i endomasażu

Energia magnetyczna jest elementarną formą energii, od której zależy życie wszystkich organizmów.
Opis urządzenia | Polmax

Laser diodowy VNS-A2

Usuwanie zbędnego owłosienia to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinetach kosmetycznych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, właściciele profesjonalnych punktów poszukują rozwiązań, które zapewniają trwałe efekty.
Opis urządzenia | Venus Beauty

Czego skóra potrzebuje latem?

Nasza skóra tak samo nie lubi zimy jak i lata. Promieniowanie słoneczne, częste kąpiele, klimatyzacja dają nam liczne powody do zmartwień: drobne linie i zmarszczki,.
Opis urządzenia | Polmax

Witaminowe innowacje ORLY GEL FX

ORLY to rodzinna firma, która powstała w 1975 roku i od tamtej pory nieprzerwanie buduje swoje profesjonalne dziedzictwo. Cała produkcja odbywa się w siedzibie głównej.
Opis kosmetyku | ORLY Polska

Holistyczna filozofia [ comfort zone ] w Twoim gabinecie SPA

Ciało potrzebuje relaksu, bo jest narzędziem zapracowanej duszy. Jak często w ten sposób myślałeś o potrzebach klientów? Czy analizowałeś ich codzienne wybory i nawyki wpływające.
Opis kosmetyku | Orbico Beauty

Elisé Laser Plazma – laureat najbardziej prestiżowej nagrody branży beauty

„Inspiracje Roku 2017” to największy w Polsce konkurs mający na celu wyłonienie i rekomendacje najlepszych produktów, urządzeń i rozwiązań przeznaczonych do obiektów beauty – salonów.
Opis urządzenia | Unique

Beauty Düsseldorf 2017 – polskie akcenty

Targi Beauty Düsseldorf, mimo że odbywają się w Niemczech, nie są uważane za imprezę wyłącznie niemiecką. To jedna z największych wystaw tej branży w skali.
Targi |