Poznaj Moment.pl - rozwiązanie na miarę nowoczesnych salonów

powrót

Marketing

Choć platforma Moment.pl funkcjonuje na rynku dopiero niewiele ponad rok, zdążyła już podbić serca tysięcy użytkowników. Warto jednak wiedzieć, że to wyjątkowe rozwiązanie przynosi wiele korzyści nie tylko odbiorcom usług beauty, ale także samym salonom. Dlaczego warto się nią zainteresować?
Poznaj Moment.pl - rozwiązanie na miarę nowoczesnych salonów

Ogromna część naszej codzienności przeniosła się do internetu. Polacy coraz więcej spraw załatwiają w sieci - nic dziwnego, skoro w ten sposób mogą zaoszczędzić mnóstwo cennego czasu, a także szybciej znaleźć informacje czy usługi. Dotyczy to także branży hair & beauty. Wyszukiwanie salonów urody oraz rezerwacja wizyt przez internet to już niemal norma. Mając tę świadomość, właściciele salonów aktywnie poszukują nowych klientów w sieci i udostępniają im takie udogodnienia, jak rezerwacja online. A chcąc upewnić się, że zdołają wyprzedzić konkurencję, stawiają tylko na sprawdzone i skuteczne rozwiązania - takie jak Moment.pl.

Darmowa wirtualna wizytówka

W czasach, gdy internet towarzyszy nam już na każdym kroku, obecność firmy w sieci jest niezbędna. To właśnie tam potencjalni odbiorcy usług beauty poszukują najlepszych ofert i zaufanych specjalistów. Każdy z nas wie, że w internecie poszukują np. dobrej kosmetyczki w Krakowie czy najlepszego fryzjera we Wrocławiu. Dlatego chcąc przyciągnąć ich do swojego salonu, musisz wyjść im naprzeciw. Posiadanie profilu w Moment.pl zapewnia Ci dostęp do tysięcy użytkowników każdego dnia - a to tysiące nowych szans na poszerzenie grona klientów. Dołączając do platformy pomagasz im trafić wprost do Twojej wirtualnej recepcji, w której zawsze czekają na nich wszystkie niezbędne informacje o ofercie Twojego salonu, a także możliwość szybkiej rezerwacji wizyty. Wszystko w “zasięgu ręki” - aby nie musieli szukać daleko.

Wiarygodne opinie

Choć klienci coraz częściej poszukują usług w wirtualnym świecie, są także coraz bardziej ostrożni przy wybieraniu ich. Nie lubią “kupować kota w worku”, dlatego zanim zdecydują się na wizytę w konkretnym salonie, najpierw starannie sprawdzają opinie na jego temat. Internetowa wizytówka w Moment.pl pomaga Ci dbać o wizerunek Twojej firmy w sieci. Możesz publikować w niej opinie swoich dotychczasowych klientów i pozwolić, by w ten sposób każdy z nich stał się ambasadorem Twojej marki. To istotny element, który pomoże Ci przyciągnąć w swoje progi wielu nowych odbiorców. Co ważne, dzięki przemyślanym zasadom, masz całkowitą pewność, że wpisy pojawiające się na Twoim profilu zawsze są wiarygodne. System opinii w Moment.pl opiera się bowiem na regule, zgodnie z którą zamieszczać je mogą tylko te osoby, które faktycznie skorzystały z Twoich usług.

Nowoczesna rezerwacja 24//7

Niezwykle istotną funkcją Moment.pl jest oczywiście możliwość umawiania wizyt przez internet. System został stworzony tak, aby Twoi klienci mogli korzystać z niego przez całą dobę, nawet, gdy Ty już dawno odpoczywasz w domu po pracy. Rezerwacje odbywają się w czasie rzeczywistym, co oznacza, że każdy termin pojawia się w kalendarzu salonu automatycznie - w tej samej chwili, w której klient zatwierdza jego wybór. W ten sposób Twój terminarz zapełnia się sam, podczas gdy Ty możesz spokojnie skupić się na innych obowiązkach lub… po prostu odpocząć. Moment.pl pomaga Ci także zminimalizować ilość przegapionych wizyt - i to nawet o 70%. Dzieje się tak za sprawą automatycznych przypomnień, które system wysyła do umówionych klientów na 24h przed zbliżającym się terminem.

Pełen komfort zarządzania

Prowadząc salon urody warto pamiętać, że nawet najlepszy manager nie jest w stanie prześcignąć czasu. Mając na głowie niekończącą się listę zadań, warto korzystać z narzędzi, które usprawniają ich realizację. Moment.pl to nie jedyne takie rozwiązanie. To zaledwie jedno z wielu ułatwień, z jakich korzystać mogą użytkownicy niezawodnego oprogramowania do zarządzania salonem - Versum. Ten nowoczesny system pozwala na perfekcyjną organizację pracy w niemal każdym aspekcie funkcjonowania salonu - od planowania czasu, przez rozliczenia, po bieżącą kontrolę kondycji firmy. To właśnie on umożliwia tworzenie elektronicznego grafiku, zsynchronizowanego z platformą Moment.pl, do którego trafiają wizyty zarezerwowane przez Twoich klientów online.

Rynek usług beauty nieustannie się rozwija, a jego odbiorcy mają coraz wyższe wymagania. Dlatego wyróżnienie się na tle konkurencji wymaga stałego podnoszenia jakości obsługi i zachwycania klientów wyjątkowymi udogodnieniami. Moment.pl pomaga spełnić te warunki. To doskonałe rozwiązanie, które pozwala zadbać o wiele kwestii jednocześnie, ponieważ przynosi korzyści zarówno salonom, jak i odbiorcom ich usług. Nie znasz jeszcze platofrmy Moment.pl? To idealna chwila, aby odkryć jej zalety!

Muzyka relaksacyjna bez opłat ZAiKS