Sterylizator powietrza – sterylizatory UV-C

powrót

Aktualności

Tunelowy sterylizator powietrza to bezpieczna i skuteczna metoda eliminacji patogennych mikroorganizmów.
Sterylizator powietrza – sterylizatory UV-C

Sterylizator powietrza – sterylizatory UV-C

Tunelowy sterylizator powietrza to bezpieczna i skuteczna metoda eliminacji patogennych mikroorganizmów! Cechą konstrukcyjną tunelowego sterylizatora powietrza jest dokładnie obliczona średnica kanału i wybranie odpowiedniego przepływu powietrza zgodnie z mocą lampy, aby skutecznie zabić patogenne mikroorganizmy. 

Promieniowanie ultrafioletowe z powodzeniem stosuje się do oczyszczania powierzchni, narzędzi i pomieszczeń. Używając odpowiedniej długości fali, możesz regularnie dezynfekować powietrze bez wychodzenia z pokoju. W naturalnych warunkach promieniowanie UV-C nie dociera do ziemi, ponieważ zostało pochłonięte przez atmosferę. Są one uzyskiwane dzięki zastosowaniu specjalnych lamp, które emitują odpowiednią długość wiązki. 

Przez ponad 40 lat promieniowanie ultrafioletowe było stosowane do usuwania patogenów w wodzie pitnej, ściekach, powietrzu, lekach i różnych powierzchniach. Jego działanie jest bardzo skuteczne. 

Jak działa oczyszczacz powietrza?

Promieniowanie UV-Cskutecznie usuwa mikroorganizmy - bakterie, wirusy, drożdże i pleśnie. Doświadczenie sterylizatora poparte jest wieloletnim doświadczeniem i licznymi badaniami naukowymi. Lampy stosowane w tunelowym sterylizatorze powietrznym nie mają pasma od 100 do 230 nm, co oznacza, że nie emitują ozonu. Możesz więc pozostać w pokoju podczas sterylizacji. Urządzenie jest wyposażone w samoczyszczący się filtr węglowy, który oczyszcza powietrze z lotnych związków organicznych i zapachów.

Cały proces odbywa się w urządzeniu i dlatego może być przeprowadzany w pomieszczeniach z ludźmi. Kolejną zaletą jest automatyczne wyłączanie lampy UV-C po otwarciu klapy urządzenia. Promieniowanie ultrafioletowe od lat z powodzeniem stosuje się do odkażania powierzchni, narzędzi i pomieszczeń. Przy odpowiedniej długości fali możesz regularnie sterylizować powietrze bez wychodzenia z pokoju. 

Promieniowanie UVCjest stosowane do usuwania patogenów z wody pitnej, ścieków, powietrza, produktów farmaceutycznych i różnych powierzchni. Promienie UVC nie wnikają w skórę tak głęboko, jak promienie o większej długości fali, tj. nie docierają do skóry właściwej i nie uszkadzają materiału genetycznego DNA jako źródła mutacji komórkowej. Zaletą stosowania metody UV-C jest brak szkodliwego działania produktów chemicznych, ozonu i wytwarzanie odpadów po produkcji.

Możesz pozostać wolny, gdy tunelowy sterylizator powietrza pracuje w pomieszczeniu, w którym jest używany. Ponadto urządzenie wyposażone jest w zabezpieczenia przed otwarciem, które skutecznie chronią przed promieniowaniem UV-C. 

Zalety sterylizatora tunelowego

Zaletą stosowania metody UV-Cjest brak szkodliwych efektów produktów chemicznych, ozonu i odpadów poprodukcyjnych. Podczas pracy w pomieszczeniu z tunelowym sterylizatorem powietrznym możesz się swobodnie poruszać. Ponadto urządzenie jest również wyposażone w urządzenie zapobiegające otwarciu, które może skutecznie zapobiegać promieniowaniu UV-C.

Gdzie można wykorzystać sterylizator tunelowy?

 • W klinice medycyny estetycznej
 • W salonie piękności
 • W sklepie z tatuażami
 • W solarium i siłowni
 • W domu
 • w biurze
 • W restauracji
 • W klinice dentystycznej
 • W klinice, poczekalni
 • W przedszkolu i szkole w hotelu
 • W różnych zamkniętych pokojach

 

Sterylizator powietrza- sposób pracy

Na dole głównego korpusu tunelu este: sterylizator powietrza z otworem wlotowym powietrza, przez który przepływające powietrze jest wciągane do wnętrza urządzenia. Filtr węglowy w podstawie usuwa cząsteczki i zapachy z powietrza Następnie powietrze rozprzestrzenia się wzdłuż lampy bakteriobójczej, która może skutecznie zabić wszelkie chorobotwórcze mikroorganizmy Wymuś przepływ powietrza, stosując ciągłe wentylatory o bardzo niskim poziomie hałasu.

Wreszcie sterylizowane powietrze uchodzi przez wylot z przodu kolumny sterylizacyjnej Dzięki przemyślanej konstrukcji tunelowego estetycznego sterylizatora powietrza: filtr węglowy został również wysterylizowany, aby zapobiec niepotrzebnemu namnażaniu się bakterii, podobnie jak w standardowym oczyszczaczu powietrza. 

Więcej znajdziesz tutaj: https://medikapoland.pl/pl/38-sterylizator-tunelowy-uv-c

Muzyka relaksacyjna bez opłat ZAiKS