One touch – nowa metoda stylizacji paznokci

powrót

Paznokcie

Salony kosmetyczne prześcigają się w ofertach stylizacji paznokci – od klasycznego manicure’u poprzez modelowanie za pomocą żelu i akrylu po nowoczesne lakiery hybrydowe. Jednak niektóre z nich są czasochłonne, inne nie zawsze dają naturalny efekt, jeszcze inne utrzymują się na paznokciach nie dłużej niż trzy tygodnie.

Dla osób, które chciałyby zminimalizować wady, połączyć zalety wszystkich zabiegów oraz oszczędzić czas, proponujemy najnowszą metodę stylizacji paznokci – One Touch.

One Touch – same zalety

Choć metodę One Touch proponuje się w salonach kosmetycznych od niedawna, zdążyła zebrać pokaźne grono zwolenniczek. Stanowi ona nie tylko sposób na elegancki, naturalnie wyglądający manicure, ale również wzmacnia, regeneruje i utwardza kruche, łamliwe i cienkie paznokcie.

One Touch pozwala osiągnąć efekt doskonałej stylizacji paznokci w bardzo krótkim czasie, co jest pożądane przez nowoczesne i zabiegane kobiety. Ponadto całość wygląda bardzo naturalnie, ponieważ płytka nie ulega przesadnemu pogrubieniu. Efekt zabiegu utrzymuje się na paznokciach nawet przez miesiąc. Wszystko bez zapowietrzania, łamania się paznokci oraz odprysków.

 

Przebieg zabiegu

One Touch umożliwia profesjonalne modelowanie paznokci w niecałe pół godziny. Polega to na nałożeniu na paznokieć specjalnego pudru na bazie akrylu. Zabieg jest bardzo przyjemny, ponieważ użyte materiały są pozbawione nieprzyjemnego zapachu. Co ciekawe, można go nakładać zarówno na naturalną płytkę paznokciową, jak i przedłużaną tipsem. Przed zabiegiem nie ma konieczności gruntownego piłowania powierzchni paznokcia, co zapobiega ewentualnemu niszczeniu płytki.

  • Na początku dezynfekuje się dłonie.
  • Następnie odsuwane są skórki.
  • Potem paznokciom nadaje się kształt i odtłuszcza płytkę za pomocą szklanego pilnika.
  • Następnie na płytkę paznokcianakłada się masę. Ilość warstw uzależniona jest od indywidualnych preferencji. One Touch nie wymaga stosowania lampy UV czy LED koniecznych podczas stylizacji żelowej oraz manicure’u hybrydowego. Nałożony na paznokcie pył utwardza się w ciągu 15 sekund.
  • Całość utrwala się poprzez zamoczenie paznokci w płynie rozmiękczającym masę lub spryskanie ich preparatem w sprayu. Nadmiar usuwany jest delikatnie przy pomocy patyczka.
  • Na koniec wygładza się nierówności i poleruje paznokcie małą gąbeczką oraz nakłada olejek nawilżający.
  • Aby osiągnąć efekt francuskiego manicure’u, przed nałożeniem masy można zabezpieczyć końcówki białymi naklejkami.
  • Po zabiegu można nałożyć na paznokcie kolorowy lakier, zarówno klasyczny, jak i hybrydowy. Metoda One Touch sprawi, że utrzyma się dłużej, a jego kolor będzie bardziej intensywny.

 

Tekst: A.T., Beautybook, www.BeautyBook.pl

 

muzyka relaksacyjna bez opłat ZAiKS