Informacje dla wydawców autorów dystrybutorów oraz hurtowni książek

Cabines Polska od 10 lat należy do najbardziej rozpoznawalnych i opiniotwórczych czasopism kosmetycznych na naszym rynku. Dwumiesięcznik ceniony jest przede wszystkim za niezależność oraz poziom merytoryczny publikacji. To przekłada się na popularność wśród czytelników - Cabines zajmuje pierwsze miejsce na liście czasopism kosmetycznych w dystrybucji Empik

Strona internetowa czasopisma - cabines.pl - jest jedną z najczęściej odwiedzanych polskojęzycznych stron poświęconych kosmetyce profesjonalnej. Niedawno została kompleksowo odświeżona, zyskując na przejrzystości i funkcjonalności. Wśród wielu nowych rozwiązań pojawił się dział „Literatura kosmetyczna" w którym zamieszczamy całkowicie bezpłatnie krótkie opisy książek o tematyce kosmetycznej. Dział ten zagości również w papierowej wersji czasopisma. Przeznaczony jest on tylko dla wydawców i autorów książek o tematyce kosmetycznej, które można kwalifikować jako literatura fachowa.

Jak dodać książkę?

Aby dodać książkę do działu należy przesłać do nas jeden egzemplarz pocztą, a także krótki opis ksiązki wraz z ewentualnymi recenzjami. Prosimy również o podstawowe informacje takie jak tytuł, autor, rok wydania, wydawca, dystrybutor, ISBN oraz proponowana przez wydawcę cena sprzedaży. Mile widziane będzie zdjęcie okładki w rozdzielczości 300 dpi – umożliwi to druk w czasopiśmie. Bardzo pomocny będzie również elektroniczny spis treści, Obszerne pozycje trudno jest opisać w kilku zdaniach. W takich wypadkach spis treści posłuży potencjalnemu czytelnikowi jako najlepsze streszczenie treści książki.

Informujemy również, że w niedalekiej przyszłości pod adresem www.sklep.cabines.pl uruchomimy sklep online, w którym zaproponujemy egzemplarze archiwalne naszego czasopisma, muzykę relaksacyjną dla salonów kosmetycznych i salonów spa, muzykę do masażu, muzykę do muzykoterapii, filmy instruktażowe do zabiegów kosmetycznych, materiały do aromaterapii oraz literaturę fachową. Wydawnictwa które byłyby zainteresowane umieszczeniem swoich pozycji w naszym sklepie prosimy o kontakt z wydawnictwem.

Jeśli książka istnieje na rynku w formie papierowej prosimy o przesłanie jednego egzemplarza. Dla ułatwienia wprowadzania spisów treści prosimy o nadesłanie ich formy elektronicznej. W przypadku nadesłania fizycznej książki skanujemy jej okładki oraz spis treści umożliwiając tym samym każdemu potencjalnemu czytelnikowi wstępne zapoznanie się z jej tematyką. Sam egzemplarz umieszczamy w naszej redakcyjnej bibliotece umożliwiając w ten sposób dziennikarzom łatwy dostęp do treści.

Publikacje prosimy przesyłać na poniższy adres z dopiskiem "Literatura":

Wydawnictwo Press&Media
Redakcja Cabines
ul. Powstańców Śl. 32a/1
45-087 Opole