Clarena TCA 30% i 40% - najsilniejszy kwas dostępny dla kosmetyczek i kosmetologów!

powrót

Opis produktu

Peeling chemiczny to zabieg polegający na aplikacji na skórę odpowiednio dobranej do rodzaju cery mieszaniny substancji chemicznych w odpowiednim stężeniu i wartości pH. Rezultatem jest eksfoliacja naskórka, czyli złuszczanie spowodowane rozluźnieniem połączeń międzykomórkowych. Dzięki temu struktura skóry staje się gładsza, a koloryt wyrównany. Szybkość osiągnięcia efektów zabiegowych uzależniona jest m.in. od rodzaju, stężenia i ilości użytego kwasu oraz wcześniejszego przygotowania skóry.

Clarena TCA 30% i 40% - najsilniejszy kwas dostępny dla kosmetyczek i kosmetologów!Clarena w swojej ofercie posiada szeroką gamę kwasów w stężeniach wahających się od 20 do 80%, cechujących się niskim pH 1,8–3,3 oraz wysoką skutecznością i bezpieczeństwem użycia. Preparaty znajdują zastosowanie w terapii różnych problemów skórnych, takich jak trądzik pospolity, trądzik różowaty, przebarwienia, zmarszczki czy rogowacenie posłoneczne. Różnorodność kwasów pozwala na ich aplikację na twarz, szyję, dekolt, plecy, a nawet delikatne okolice oczu i powieki!

Kuracja kwasami szczególnie zalecana jest skórom z widocznymi przebarwieniami, bliznami potrądzikowymi, wymagającymi intensywnej regeneracji i odnowy.

więcej w Cabines nr 71

Clarena Polska

51-361 Wrocław
ul. Wilczycka 4c

tel. 71 328 07 11

www.clarena.pl

prezentacje w Cabines 71
powrót