Image Group – Radioelektrokoagulacja® K-Med Technologies II

powrót

Temat z okładki

Popękane naczynia krwionośne, włókniaki, prosaki, plamy de Morgana – są to problemy, z którymi bardzo często spotykamy się u klientów gabinetów medycyny estetycznej czy salonów kosmetycznych. Do niedawna zabiegi te stanowiły poważny problem w salonie. Stosowane technologie często były niewystarczające, aby poradzić sobie np. z naczyniami. Urządzenie K-MED TECHNOLOGIES II powstało z myślą o takich osobach.

Image Group ? Radioelektrokoagulacja? K-Med Technologies IISukces urządzenia wiąże się z innowacyjną technologią ultraszybkich fal radiowych 35 MHz w połączeniu z systemem NeedlePro®. Pozwala ona na wykonanie najskuteczniejszych zabiegów w zakresie zamykania naczyń krwionośnych oraz usuwania innych zmian skórnych, takich jak np. włókniaki, prosaki, plamy de Morgana. Głowica urządzenia zakończona jest jednorazową igiełką. Dzięki technologii NeedlePro® zastosowanej na głowicy, cała energia fal radiowych skupia się na końcu igiełki i precyzyjnie przekazywana jest w miejsce, w którym wykonujemy zabieg.

Pierwsze efekty działania widoczne są zaraz po zakończeniu zabiegu. Przy mniejszych zmianach pełen efekt możemy uzyskać już po jednym zabiegu!

więcej w Cabines nr 72

Image Centrum Dystrybucji

62-500 Konin
Pl. Zamkowy 14

063 249 15 09
063 240 62 02

www.imagecentrum.pl

prezentacje w Cabines 72
powrót