Medbeauty Luxury Algaplast – luksusowe maski algowe

powrót

Opis produktu

Luksusowe maski algowe o niezwykłej konsystencji. To innowacja z niesamowitym efektem wizualnym. Przywracają skórze zdrowy blask, gładkość i sprężystość. Z użyciem luksusowych masek algowych wykonasz zabiegi dla skóry: bardzo wrażliwej, zwiotczałej, z zaburzoną gospodarką wodną, ale także z trądzikiem pospolitym i różowatym, tłustej, mieszanej, z widocznymi oznakami starzenia, pozbawionej elastyczności i zmęczonej.

Medbeauty Luxury Algaplast ? luksusowe maski algowePodaruj swoim klientkom odrobinę luksusu z nową linią masek algowych Medbeauty.

Luxury Algaplast Rose Champagne Mask – luksusowa maska algowa z różowym szampanem

Niezwykła, luksusowa maska algowa nawilżająco- rozświetlająca o upajającym szampańskim zapachu i kolorze. Szampan bogaty jest w polifenole o działaniu przeciwutleniającym, odświeżającym, silnie nawilża, działa przeciwstarzeniowo i odnawia komórki skóry. Maski z szampanem świetnie sprawdzą się przy poszarzałej, zmęczonej skórze. Po ich zastosowaniu cera stanie się gładka, promienna i odprężona.

Luxury Algaplast Gold Mask – luksusowa maska algowa ze złotem

Maseczka algowa przeciwzmarszczkowo- rozświetlająca zawiera w swoim składzie drobinki złota, sacharozę (pochodną cukru trzcinowego) i glukonolakton. Sacharoza i glukonolakton dodają skórze miękkości i elastyczności. Głęboko nawilżają poprzez stworzenie filmu hydrolipidowego.

więcej w Cabines nr 72

Image Centrum Dystrybucji

62-500 Konin
Pl. Zamkowy 14

063 249 15 09
063 240 62 02

www.imagecentrum.pl

prezentacje w Cabines 72
powrót