Hair N-Renewal RE – rewolucyjny sposób na zdrowe włosy

powrót

Opis produktu

Łysienie jest bardzo częstym problemem, który dotyczy zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Włosy nie mają odpowiedzialnych funkcji u człowieka, ale w dobie dbałości o wygląd i dobre samopoczucie utrata włosów stanowi poważny problem – przede wszystkim psychologiczny. Poza tym ich nadmierne wypadanie często jest efektem przebytej choroby, stresów, nerwic, palenia papierosów, złej diety, anemii, przyjmowania niektórych leków.

Hair N-Renewal RE ? rewolucyjny sposób na zdrowe włosyTERAPIA

Powodzenie terapii powodującej porost włosów uwarunkowane jest postawieniem odpowiedniej diagnozy i zastosowaniem odpowiedniego preparatu. Średnio na głowie mamy 110 tys. włosów, które są w fazie anagenu (wzrostu włosa) i telogenu (wypadanie włosa). Kiedy zostaje zachwiana równowaga między włosami rosnącymi a wypadającymi, pojawia się problem łysienia. Łysienie ma katastrofalny wpływ na postrzeganie samego siebie, jak i samopoczucie.

W ostatnich latach naukowcy z dziedziny medycyny regeneracyjnej w badaniach nad komórkami macierzystymi mieszków włosowych oraz nad wpływem, jaki ma ich aktywacja i pobudzenie na różnicowanie i produkcję nowych włosów ...

więcej w Cabines nr 73

N-SYMBIOSIS POLSKA

Warszawa

668 608 384
796 190 620

www.n-symbiosis.com

prezentacje w Cabines 73
powrót