Trójwymiarowe nawilżenie trzema rodzajami kwasu hialuronowego

powrót

Opis zabiegu

Kwas hialuronowy to substancja, która występuje naturalnie w naszym organizmie w postaci hialuronianu sodu. Z wiekiem jego ilość stopniowo się zmniejsza. Efektem jego niedoboru jest pojawianie się zmarszczek i znaczny spadek stopnia nawilżenia skóry. Dlatego tak ważna jest odpowiednia pielęgnacja – zarówno w postaci zabiegów wykonywanych u profesjonalisty, jak i we własnym, domowym zaciszu.

Trójwymiarowe nawilżenie trzema rodzajami kwasu hialuronowegoWykorzystując właściwości kwasu hialuronowego, technolodzy Clareny opracowali produkty z linii Hyaluron 3D. Są to preparaty wykorzystujące synergiczne działanie aż 3 rodzajów kwasu hialuronowego o różnej wielkości cząsteczek: wysokocząsteczkowego Cristalhyal, niskocząsteczkowego Hya- Care® Filler CL oraz Pentavitin®. Zastosowanie kilku rodzajów kwasu hialuronowego skutecznie uzupełnia deficyty wody w skórze, zapobiega jej ucieczce z przestrzeni międzykomórkowych, zapewniając trójwymiarowy efekt nawilżenia i wygładzenia.

Na bazie produktów linii Hyaluron 3D skomponowany został zabieg silnie nawilżający skórę i redukujący pierwsze objawy starzenia w postaci zmarszczek i utraty napięcia. Jest to kuracja rekomendowana dla skóry suchej, odwodnionej, wymagającej odświeżenia oraz profilaktyki przeciwzmarszczkowej.

więcej w Cabines nr 82

Clarena Polska

51-361 Wrocław
ul. Wilczycka 4c

tel. 71 328 07 11

www.clarena.pl

prezentacje w Cabines 82
powrót