Plazma Pen Lifting bezpieczna alternatywa dla blefaroplastyki

powrót

Opis urządzenia

Jednym z najnowszych trendów w kosmetologii jest wykorzystywanie wyjątkowych właściwości plazmy. Podobnie jak wiele innych technologii została ona zaadaptowana ze świata medycyny. Jest ceniona za wyjątkową skuteczność w walce z wybranymi problemami skórnymi, przy jednoczesnej nieinwazyjności. Ta technologia została wykorzystana w najnowszym urządzeniu polskiej produkcji – Plazma Pen Lifting.

Plazma Pen Lifting bezpieczna alternatywa dla blefaroplastykiUrządzenie Plazma Pen Lifting wytwarza wiązkę plazmy dzięki jonizacji gazów zawartych w powietrzu. Plazma tworzy się pomiędzy skórą pacjenta a końcówką urządzenia, którą jest elektroda. Powstaje wyładowanie – łuk elektryczny. Po przyłożeniu do skóry doprowadza ono do mikrouszkodzeń. Dochodzi tutaj do sublimacji skóry. Pod wpływem generowanej plazmy włókna kolagenowe i elastynowe stymulowane są do odbudowy.

Skuteczność i bezpieczeństwo

Plazma to zabieg alternatywny do chirurgicznej blefaroplastyki. Blefaroplastyka to chirurgiczny zabieg na okolice skóry powiek. Polega na wycięciu nadmiaru skóry powiek i ewentualnym usunięciu przepukliny tłuszczowej. Okres rekonwalescencji trwa od 10 do 14 dni. Po zabiegu często zostają blizny.

więcej w Cabines nr 82

Venus Beauty

62-800 Kalisz
Legionów 52

697 201 835

www.venus-beauty.pl

prezentacje w Cabines 82
powrót