HIFU Prolift - skuteczna technologia odmładzania i wyszczuplania

powrót

Opis urządzenia

Twoi klienci oczekują wymiernych efektów zabiegowych bez użycia metod inwazyjnych? Jest na to odpowiedź – HIFU (high intensity focused ultrasound). Ultranowoczesne wykorzystanie technologii zogniskowanej fali ultradźwiękowej do zaawansowanych terapii ujędrniających daje nam szerokie spektrum działania i pozwala na stopniowe uzyskanie efektów już po jednym zabiegu.

HIFU Prolift - skuteczna technologia odmładzania i wyszczuplaniaTechnologia HIFU od 20 lat jest wykorzystywana i ceniona w medycynie w przypadku leczenia guzów, dzięki wieloletnim doświadczeniom lekarzy mamy pewność bezpieczeństwa zabiegu.

Mechanizm działania

Technologia HIFU pozwala nam na precyzyjne dostarczenie energii termicznej w określone miejsce dzięki odpowiedniej modulacji fali, która przyjmuje kształt stożka. Największe skupienie energii osiągamy na szczycie stożka i tam też dochodzi do stymulacji. Wywołany kontrolowany i selektywny uraz termiczny powoduje reakcję w postaci tworzenia i remodelingu kolagenu w przypadku utraty jędrności lub zniszczenie komórek tłuszczowych w zabiegach wyszczuplających.

Zastosowanie różnych głębokości działania daje nam możliwość obkurczenia i stymulacji tkanek na różnym poziomie. Temperatura 60–75ºC jest w zależności od potrzeby dostarczana do: powierzchownych lub głębokich warstw skóry właściwej, do warstwy SMAS (mięśniowo-powięziowej) lub do warstwy tkanki tłuszczowej.

więcej w Cabines nr 82

Abacosun

81-534 Gdynia
ul. Olgierda 45

0-58 664 64 61
0-58 664 64 61

abaco@abacosun.com.pl
www.abacosun.com.pl

prezentacje w Cabines 82
powrót