Plasma Lift - rewolucyjne rozwiązanie dla opadających powiek

powrót

Opis urządzenia

Korekcja powiek, czyli blefaroplastyka, to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów odmładzających z zakresu chirurgii plastycznej. Jest to zabieg mający na celu usunięcie nadmiaru skóry opadających powiek u pacjentów w różnym przedziale wiekowym.

Plasma Lift - rewolucyjne rozwiązanie dla opadających powiekZabieg jest niezwykle skuteczny, jednakże wiąże się z bardzo długim okresem rekonwalescencji, a co więcej, nie każdy pacjent z przyczyn zdrowotnych lub osobistych może być zakwalifikowany do zabiegu. W odpowiedzi na te kwestie oferujemy Państwu urządzenie PLASMA LIFT, wykorzystujące inteligentną technologię, jaką jest zjawisko plazmy. Plazma to zjonizowany gaz zawierający w przybliżeniu takie same ilości ładunków dodatnich i ujemnych, a ze względu na swoje specyficzne właściwości bywa nazywana czwartym stanem skupienia.

Urządzenie PLASMA LIFT wytwarza iskrę plazmy za pomocą bezpiecznego źródła energii o częstotliwości fal radiowych. Energia fal radiowych nie oddziałuje na organizm pacjenta, jest jedynie paliwem niezbędnym do wytworzenia iskry plazmy.

więcej w Cabines nr 82

Cosmed24

53-633 Wrocław
ul. Długa 68D

720-300-700

www.cosmed24.pl

prezentacje w Cabines 82
powrót