Beauty Express - nowatorska koncepcja redukcji zmarszczek ekspresyjnych

powrót

Opis zabiegu

Według obliczeń naukowców każdego dnia mięśnie twarzy kurczą się 15 000 razy. Mrużenie oczu, ruchy brwi, każdy uśmiech stają się z wiekiem – gdy rozpoczyna się proces zmniejszania elastyczności i obniżania jędrności skóry – przyczyną powstawania zmarszczek mimicznych.

Beauty Express - nowatorska koncepcja redukcji zmarszczek ekspresyjnychPowtarzające się skurcze mięśni mimicznych powodują „stres mechaniczny” włókien kolagenowych i elastynowych. Ich następstwem jest powstanie i utrwalenie zmarszczki, zazwyczaj prostopadłej do kierunku skurczu mięśnia, który ją spowodował.

Celem nowatorskiego zabiegu Beauty Express, który powstał dzięki pracy ekspertów z laboratorium badawczego marki Dermika Salon& Spa, jest natychmiastowa poprawa wyglądu skóry. Efekt ten osiągany jest dzięki przeciwdziałaniu powstawaniu i niwelowaniu już istniejących zmarszczek ekspresyjnych metodą precyzyjnego blokowania tego procesu na trzech poziomach. Zabieg polecany jest zwłaszcza przed tzw. wielkim wyjściem i zawsze wtedy, gdy zależy nam na spektakularnym wyglądzie skóry.

więcej w Cabines nr 82

Dermika

02-507 Warszawa
ul. Wołoska 88b m. 2

0-22 845 29 96
0-22 845 29 96

dermika@dermika.pl
www.dermika.pl

prezentacje w Cabines 82
powrót