Thermofrax RF - przeciwstarzeniowa radiofrekwencja mikroigłowa

powrót

Opis urządzenia

Rynek usług kosmetycznych rozwija się w błyskawicznym tempie. Specjaliści wciąż poszukują nowych, skuteczniejszych rozwiązań, by uatrakcyjnić ofertę swoich gabinetów. Jednym z nich jest najnowsze urządzenie Rubica – Thermofrax RF. Przeznaczone jest do przeprowadzania zabiegu termoliftingu – przeciwstarzeniowej radiofrekwencji (RF) skóry, połączonej z mezoterapią mikroigłową.

Thermofrax RF - przeciwstarzeniowa radiofrekwencja mikroigłowaZabieg termoliftingu stanowi doskonałą alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Klasyczny lifting wiąże się m.in. z koniecznością wykonania zabiegu w znieczuleniu ogólnym i długim czasem gojenia, który eliminuje z pełnej aktywności zawodowej. Rubica Thermofrax RF umożliwia osiągnięcie szybkiego efektu przy bardzo krótkim okresie rekonwalescencji. Do pełnej aktywności można wrócić już na następny dzień po zabiegu.

Thermofrax RF wykorzystuje działanie frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej – technologii stosowanej w medycynie estetycznej dopiero od kilku lat. Zabieg termoliftingu polega na znieczuleniu powierzchni skóry, a następnie wprowadzeniu bardzo cienkich igieł na głębokość od 0,5 do 3,0 mm, jednocześnie łącząc nakłucie z emisją fali radiowej, która nagrzewa powierzchnię skóry wokół igieł.

więcej w Cabines nr 84

Clarena Polska

51-361 Wrocław
ul. Wilczycka 4c

tel. 71 328 07 11

www.clarena.pl

prezentacje w Cabines 84
powrót