Pajęczy jedwab w hybrydowym zabiegu przeciwstarzeniowym

powrót

Opis zabiegu

Firmy branży beauty prześcigają się w opracowywaniu coraz to nowszych, bardziej efektywnych procedur zabiegowych, wykorzystując przy tym najwyższej jakości składniki aktywne. Czerpią inspiracje z roślin i zwierząt, które kompletnie nie kojarzą się nam z urodą, a jednak mają właściwości potrafiące zdziałać cuda.

Pajęczy jedwab w hybrydowym zabiegu przeciwstarzeniowymBudzącym kontrowersje składnikiem aktywnym jest jedwab z pajęczej sieci, znajdujący się w produktach Clarena z linii Poison i wykorzystywany do przeprowadzania hybrydowego zabiegu o działaniu przeciwstarzeniowym.

Pozyskiwanie sieci od wolno żyjących pajęczaków jest praktycznie niemożliwe – w kosmetyce wykorzystuje się więc jej postać syntetyczną. Proteiny pajęczyny mają ładunek elektryczny przeciwny do ładunku skóry, dzięki czemu doskonale przylegają do jej powierzchni. Tworzą delikatny film ochronny, który zabezpiecza skórę przed wpływem czynników zewnętrznych oraz zapobiega TEWL. Jedwab z pajęczej sieci idealnie wygładza naskórek i utrwala makijaż, jednocześnie pozwalając skórze swobodnie oddychać.

 

więcej w Cabines nr 85

Clarena Polska

51-361 Wrocław
ul. Wilczycka 4c

tel. 71 328 07 11

www.clarena.pl

prezentacje w Cabines 85
powrót