Pasta cukrowa - Roxy Pro

powrót

Opis produktu

Do tej pory dbałość o gładkie i wypielęgnowane ciało kojarzyła się zapewne Twoim klientkom z bólem, a Ty przed każdą depilacją powtarzałaś im: „Kto chce być piękny, ten musi cierpieć”? Teraz już nie musi tak być! Twoim sprzymierzeńcem może się okazać firma ROYX PRO, która stworzyła rewelacyjną PASTĘ CUKROWĄ, dzięki której depilacja stała się jednocześnie przyjemna, bezpieczna i skuteczna.

Pasta cukrowaPasta cukrowa to połączenie trzech naturalnych składników: cukru, wody i soku z cytryny. Firma ROYX PRO stworzyła również dwie pasty złożone z glukozy i fruktozy, posiadające neutralne pH. Jedną z głównych zalet past cukrowych jest brak przeciwwskazań do stosowania w przypadku pękających naczynek czy żylaków, a także zdolność usuwania nawet bardzo krótkich włosków i meszku. Od teraz Twoje klientki nie muszą zapuszczać włosków przez wiele dni, nie muszą ukrywać nóg pod długimi spodniami! Wystarczą 2–3-mm włoski, by depilacja była skuteczna.

Pierwsza reakcja klientek po zetknięciu z pastą cukrową ROYX PRO? „Niesamowite! Moja skóra nie jest aż tak zaczerwieniona!”. Pasta cukrowa nie podrażnia skóry – depilację można powtarzać kilkakrotnie w tym samym miejscu. Dlaczego tak jest? Pasta cukrowa nie przykleja się do żywych komórek skóry, tylko do martwych, dzięki temu peelinguje, ale nie narusza płaszcza hydrolipidowego skóry i nie uszkadza naskórka.

więcej w Cabines nr 67

ROYX PRO

41-200 Sosnowiec
Plonów 24

32 32 68 035
668 849 981

www.royxpro.com

prezentacje w Cabines 67
powrót