NOŻYCZKI LIFTINGUJĄCE® Lifting, spłycanie zmarszczek

powrót

Opis urządzenia

NOŻYCZKI LIFTINGUJĄCE® to absolutna rewolucja, która w zupełnie nieinwazyjny i bezpieczny sposób pozwoli pozbyć się zmarszczek oraz napiąć i ujędrnić skórę. To pierwszy na rynku zabieg dający tak spektakularne efekty w tak krótkim czasie.

Lifting, spłycanie zmarszczekFormuła zabiegu opiera się na innowacyjnym wykorzystaniu zdolności skóry do samoregeneracji. Dzięki temu wygląda ona na młodszą, piękniejszą i bardziej wypoczętą. Specjalna formuła zabiegu sprawia, że nie może się z nim równać żaden kosmetyk. Efekty zabiegu to m.in. spłycenie zmarszczek, poprawa napięcia i elastyczności skóry, zwiększenie jej gęstości i wygładzenie, poprawa owalu twarzy, regeneracja skóry trądzikowej, rozjaśnienie cery, regeneracja każdego punktu na twarzy. Zabieg przywraca skórze witalność i energię, a także regeneruje mięśnie.

WYTNIJ ZMARSZCZKI SKUTECZNIE I BEZPIECZNIE NOŻYCZKI LIFTINGUJĄCE® to coś więcej niż krem. Dzięki aktywacji procesów odnowy komórkowej zabieg gwarantuje stuprocentową skuteczność i widoczne rezultaty już po pierwszym zastosowaniu. NOŻYCZKI LIFTINGUJĄCE ® to zabieg oparty na tym, co daje nam natura, co daje gwarancję jego wyjątkowego bezpieczeństwa.

 

więcej w Cabines nr 67

Abacosun

81-534 Gdynia
ul. Olgierda 45

0-58 664 64 61
0-58 664 64 61

abaco@abacosun.com.pl
www.abacosun.com.pl

prezentacje w Cabines 67
powrót