Rewolucyjna seria urządzeń MediLine ICE SHR

powrót

Opis urządzenia

Linia urządzeń MediLine oraz MediLine ICE-SHR jest przeznaczona dla tych wszystkich, którym zależy na jeszcze większym zadowoleniu klientów i podniesieniu jakości usług. Urządzenia MediLine przyspieszają 10-krotnie proces depilacji. Jest to system bezkonkurencyjny cenowo, a jednocześnie zdecydowanie bardziej komfortowy dla klientek. Unikatowa technologia MediLine pozwala na przeprowadzenie zabiegów depilacji w sposób ultraszybki, bezpieczny i bezbolesny.

Rewolucyjna seria urządzeń MediLine ICE SHRTechnologia ICE-SHR / SSR

Maszyny z linii MediLine ICE SHR powstały na podstawie technologii superdepilacji (SHR). Wyróżnia ją doskonały system chłodzenia (Ice Tip), który czuwa nad tym, aby epilacja przebiegała w temperaturze bezpiecznej i komfortowej dla skóry. W obszarze styku kryształu szafiru ze skórą temperatura wynosi –2ºC, nawet przy bardzo długim zabiegu. Opatentowany system SPT i wbudowany na stałe w głowice filtr 755–815 nm oraz bardzo silna lampa jednego z wiodących niemieckich producentów daje wysoką moc zabiegową i bardzo równy impuls.

Wszystko to pozwoliło osiągnąć doskonałe efekty epilacji, praktycznie dla każdego rodzaju włosa (oprócz włosów siwych) i każdego typu skóry. Rewolucyjne jest również to, że stosowanie tej metody umożliwia przeprowadzanie zabiegów na skórę opaloną. Wydłuża to okres możliwego wykonywania usługi epilacji. Ze względu na wielkość plamki zabiegowej wynoszącą ok 10 cm² czas zabiegu na dużych partiach ciała uległ znaczącemu skróceniu. Urządzenie pracuje w trybie ciągłym (technologia In Motion), co zwiększa dokładność i skuteczność zabiegów.

więcej w Cabines nr 67

BTP Beauty Technologies

00-545 Warszawa
Marszałkowska 68/70 lokal 1

(22) 498 05 00

www.im-beauty.pl

prezentacje w Cabines 67
powrót