INVEX REMEDIES SILOR+B Krzem – pierwiastek zdrowia i urody

powrót

Opis kosmetyku

Kosmetologia i medycyna estetyczna oferują wiele możliwości korekcji oznak starzenia i poprawy wyglądu – m.in. zabiegi mezoterapii, eksfoliację kwasami czy zabiegi laserowe. Przemysł kosmetyczny dostarcza coraz nowsze rozwiązania, które mają „zatrzymać młodość”.

pierwiastek zdrowia i urodyIstotnym czynnikiem w spowolnieniu starzenia jest dostarczenie skórze i organizmowi budulca do regeneracji. Krzem, zwany „pierwiastkiem życia”, jest składnikiem każdej komórki. Bierze udział w syntezie kolagenu, wpływa na utrzymanie kondycji skóry, włosów i paznokci, wzmacnia system immunologiczny. Krzem może być dostarczany organizmowi w formie zabiegów kosmetycznych, suplementacji i z pożywieniem. Niestety, efektem alkalizowania gleb jest wiązanie się krzemu w nierozpuszczalne sole, przez co rośliny mają jego stałe niedobory, a tym samym dostarczenie go organizmowi z pożywieniem jest coraz trudniejsze.

Firma INVEX REMEDIES, produkująca dermokosmetyki i suplementy diety, jako jedna z nielicznych na rynku oferuje suplement SILOR+B, zawierający wysoko przyswajalny krzem. SILOR+B jest dobrze rozpuszczalny w wodzie, a tym samym w ludzkim organizmie. Cząsteczki krzemu zawartego w produkcie mają wielkość 0,24 nm – kilkadziesiąt razy mniejszą niż w dotychczas stosowanych produktach.

 

więcej w Cabines nr 67

Invex Remedies

25-323 Kielce
al. Solidarności 34

41 332 64 50

www.invexremedies.pl

prezentacje w Cabines 67
powrót