Archiwum Cabines - prezentacje 68

powrót do archiwum

Prezentacje Cabines

MAX DIODE LASER II - Nowa edycja najskuteczniejszej technologii depilacji

Klienci oczekują od salonów najwyższej jakości zabiegów. MAX DIODE LASER II wychodzi naprzeciw najnowszym osiągnięciom w dziedzinie depilacji.
Temat z okładki | Image Centrum Dystrybucji

Medbeauty Algowe maski owocowo-warzywne

Owoce i warzywa są ważnym składnikiem codziennej diety, mają również zbawienne działanie w leczeniu dolegliwości skóry i jej właściwej pielęgnacji. Medbeauty wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów.
Opis produktu | Image Centrum Dystrybucji

Lesthezone® HialuroFrax™ III generacji

Instytut Lesthezone® ma zaszczyt zaprezentować laser diodowy HialuroFrax™ III generacji z nową technologią PlazmaFrax™.
Opis urządzenia | INSTYTUT LESTHEZONE

Autobiography Treatment Intensywny program regenerujący dla cery dojrzałej

Yvette Laboratory to ekskluzywna marka kosmetyków profesjonalnych do pielęgnacji twarzy. Inspirowana jest francuskim stylem, szwajcarską dokładnością i pasją do tworzenia.
Opis zabiegu | Clarena Polska

Abacosun IQ LIFT®THERMAL

Innowacyjne zabiegi regenerujące skórę. Wykorzystana w urządzeniu specjalistyczna, wielopunktowa sonda skutecznie emituje energię fal radiowych do głębszych warstw skóry.
Opis urządzenia | Abacosun

Bio²Light Therapy + O² + Absolute Effects Natychmiastowy efekt!

Niemiecka firma Nora Bode Kosmetik i opatentowana przez nią technologia deponowania składników aktywnych sprężonym medycznym tlenem jest znana w Polsce od dwóch lat. Połączenie tlenu.
Opis urządzenia | Polmax

Biotec Italia X-lase plus – technologia przyszłości

Lasery są uznawane za jedne z najbardziej skutecznych i wielofunkcyjnych metod zabiegowych. Obecnie laseroterapia jest dziedziną dużo bezpieczniejszą niż kilka lat temu za sprawą dostarczania.
Opis urządzenia | Nano-Technology - Technologie Estetyczne

Fitohormony w służbie młodości

Fitohormony, czyli hormony roślinne, to substancje działające podobnie do żeńskich estrogenów (stąd też nazywa się je również fitoestrogenami). Ich potencjał wykorzystywany jest w medycynie i.
Opis kosmetyku | Dr Belter - Maciej Trochimowicz

Synergiczna kuracja odmładzająca skórę szyi / Astaksantyna, AHA, Olejek EMU, DMAE, Wit. "A", Sód-PCA

Jest efektem 18 - miesięcznej pracy naukowej twórcy Rejuvi Dr Wade Cheng`a. Charakterystyczną cechą skóry szyi jest to, że jej odmłodzenie wymaga intensywnego nawilżenia, odżywniea,.
Opis kosmetyku | Rejuvi Cosmetics

Laser diodowy Zema 850W najlepszy na włosy białe, siwe, rude

Zema – najnowocześniejszy laser diodowy na rynku. Jedyny, który usuwa owłosienie jasne, siwe i rude, rozjaśnia przebarwienia, ujędrnia i uelastycznia skórę. Idealne rozwiązanie dla wymagających.
Opis urządzenia | Cosmed24

HIFU iDeep (High Intensity Focused Ultrasound)

Na rynku kosmetologicznym pojawiło się nowe, niezwykle precyzyjne i efektywne urządzenie. Ta niepozorna pod względem wielkości maszyna określana skrótem HiFu odpowiada na zapotrzebowanie nieinwazyjnego (chirurgicznego).
Opis urządzenia | BTP Beauty Technologies

EpiLase - Skuteczność i bezpieczeństwo

Praca w gabinetach medycyny estetycznej, kosmetologii oraz spa wymaga najwyższych umiejętności, jak również sprzętu o najwyższym poziomie skuteczności. EpiLase gwarantuje najlepsze efekty w połączeniu z.
Opis urządzenia | Beauty Planet

Kombajny kosmetyczne klasy premium

Kombajny kosmetyczne są w ostatnich latach najchętniej wybieraną aparaturą w Polsce. Niestety, brak modyfikacji przez rodzimych producentów, olbrzymia ilość niskiej jakości urządzeń, wysoka awaryjność wielu.
Opis urządzenia | Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego

Charmine Rose Odpowiedź na męskie potrzeby

Mężczyzna XXI wieku ma świadomość, że jego męski, zadbany wygląd ma duże znaczenie. Różnice w anatomii skóry kobiet i mężczyzn uniemożliwiają korzystanie z tych samych.
Opis zabiegu | Charmine Rose

LOOKSUS LASHES Klej do przedłużania rzęs klasy medycznej MED GLUE

Firma Looksus Lashes specjalizuje się w przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs od 2007 roku. Od początku priorytetem była sprzedaż produktów w najlepszej z możliwych jakości, aby.
Opis produktu | Looksus Lashes

EKSFOLIACJA PROGRESYWNA™ NOWOŚĆ, na którą świat kosmetyczny CZEKAŁ OD DAWNA!

EKSFOLIACJA PROGRESYWNA™ NOWOŚĆ to nowatorska metoda złuszczania i stymulacji skóry. Polega na połączeniu w jednym zabiegu działania chemicznego, biologicznego i fizykalnego, które wzajemnie się wzmacniają.
Opis zabiegu | YONELLE

ROYX Pro Pasta cukrowa

Do tej pory dbałość o gładkie i wypielęgnowane ciało kojarzyła się zapewne Twoim klientkom z bólem, a Ty przed każdą depilacją powtarzałaś im: „Kto chce.
Opis produktu | ROYX PRO

Salon Wiosna 2015 Pro Expert

W dniach 21–22 lutego w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 odbędzie się nowa odsłona Salonu Wiosna pod nazwą Salon Wiosna Pro Expert..
Targi | Salon Wiosna

LAMPROBE Radiotermoliza zmian skórnych

LAMPROBE to amerykański aparat umożliwiający wykonywanie bezinwazyjnych zabiegów mikrochirurgii zmian skórnych. Nowoczesna radiotermoliza zmian skórnych opracowana przez kanadyjskiego specjalistę podbiła rynek USA i innych krajów.
Opis urządzenia | Abacosun

Beauty Forum Nasza „18” już wiosną!

Największa w Polsce impreza branży kosmetyki profesjonalnej 7-8 marca 2015 będzie świętować pełnoletność! Wyjątkowość tego wydarzenia i tajemnica sukcesu tkwi w kompleksowym charakterze naszej oferty.
Targi |