Kartridże PRECISE

powrót

Nowości

BIOEVOLUTION PRECISE

Kartridże PRECISE to jednorazowe moduły do wykonywania makijażu permanentnego – sterylnie zapakowane, służące wyłącznie do użytku profesjonalnego. Zintegrowany system igły z nasadką zapewnia bezpieczeństwo i precyzję wykonywanych pigmentacji. Oferowane jest 17 typów igieł dobieranych pod kątem rodzaju przeprowadzanego zabiegu, np. cieniowanie ust, eyeliner, kontur ust lub rekonstrukcje. Ponadto w ofercie znajdują się również osobne igły do wykonywania zabiegów mezoterapii mikroigłowej.

Aleksandra Górecka

75-710 Koszalin
Kubusia Puchatka 2

94 344 00 77

www.aleksandragorecka.com


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

LipoShape

Urządzenie do wyszczuplania, modelowania sylwetki i zabiegów przeciwzmarszczkowych. Ultradźwięki niskiej częstotliwości skutecznie niszczą komórki tłuszczowe. Lipodermologia z falami radiowymi rozbija tkankę tłuszczową, rozmasowuje złogi cellulitu,.
ABACOSUN | Abacosun

LipoZone

LipoZone to bezkonkurencyjne urządzenie wykorzystujące technologię HIFU. Działanie LipoZone wykorzystuje skupione ultradźwięki o wysokiej częstotliwości, ukierunkowane bezpośrednio na tkankę tłuszczową, na której pozbyciu najbardziej nam.
LESTHEZONE | INSTYTUT LESTHEZONE

Mikroigłowy system frakcyjnego RF PINXEL

Frakcyjna RF mikroigłowa to rewolucyjna metoda odmładzania i regeneracji skóry. Zasada działania urządzenia oparta jest na połączeniu bipolarnych fal radiowych RF oraz frakcyjnym systemie mikroigieł..
COSMED24 | Cosmed24

VNS-A2 laser diodowy

Laser diodowy jest jedną z najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych metod trwałego usuwania owłosienia. Zasada jego działania bazuje na zjawisku selektywnej termolizy. Światło lasera pochłaniane jest wybiórczo.
VENUS BEAUTY | Venus Beauty

Swiss Cellvibe

SWISS CELLVIBE® to sprzęt skierowany do profesjonalistów, kosmetologów. SWISS CELLVIBE® działa w oparciu o opatentowaną przez firmę EMS technologię fal audialnych. Zabiegi wykonywane na tym.
ELECTRO MEDICAL SYSTEMS EMS | Coherent
nowości w Cabines 82
powrót